Závody družstev – Stříbro, Písek, Ostrov
19.9.2019
Říjen + Listopad 2019
8.10.2019
Vše

Zápis 9/2019

Připravujeme

Zápis z porady vedení atletického klubu Unionu Cheb dne  24.9.2019

Přítomni: J. Přibáň, P. Učík, J.Kastner, P.Tirala, O.Meiserová, M.Novák     

                J.Langmaierová, L.Němečková

Omluvena: M.Láská

Program:   1) Kontrola zápisu ze schůze 5.9.2019

                  2) Účast na závodech

                  3) Příprava účasti na závodech

                   4) Různé

 Ad1) všechny body zápisu byly splněny                                                                                                                                  

 Ad2)  10.9. M.Lázně – Mem H.Trejbalové – obsadili jsme hlavně žactvo

            12.9. – Bělá – Bělská míle – D.Richter vyhrál 100m – 10,97

            13.9.  – Cheb – Sportovní den – katastrofa – neúcta ke Zlaté dráze

            14.9.  K.Vary – MČR – žáci 9., žákyně 10.

            15.9. Plzeň – finále OMD ml žactva – žáci 6., žákyně 4

            17.9.  K.Vary – Přípravky –  opět chyby při rozhodování

            20.-22.9.  Kolín M-ČR žactva –  J.Šmrha vypadl v rozběhu (800m 2:11.

                       4 x 60m 31.05(14 místo z 30, štafet,4 x 300m 2:58.61(19. z 35 št.)

Ad3)    25.9. (st) Ostrov – víceboje ml. žactva – bus – 14.00 hod (14 atletů)

            29.9. (ne) Děčín – baráž – II.liga – bus 6.00 hod

            29.9. (ne) Chodov – OMJ předžactva – bus – 9.00 hod

           29.9. (ne) Kladno – mezikrajové utkání mladšího žactva – bus 6.45 hod.

                     Chodova – vybráni 4 žáci (A.Kula a M.Aust = 1000m

                     M.Denk 60m př. M.Plaňanský dálka), 5 žákyň     

                     G.Farářová (60 + výška), N.Peterková (60 + 600m), T.Skalová   

                    (150), L.Mašková (60m př., dálka), B.Škardová (výška, koule)

   Ad4)  1) Podzimní závod – čt. 10.10  od 15.00 hod – 60m, skok do dálky        

                    (měřeno z místa odrazu)  hod raketkou – vždy dva pokusy ročníky

                     2008, 09,10,11, 12 a mladš

                   2) Čokoládová tretra – krajská kola –  termín Cheb – 28.4.202

                   3)  webové stránky UNICH – fa – 31.460 Kč bude zaplaceno po

                       úpravách

                 4) Drakiáda – 5.10. od 10. – 12.00

                 5) zařazení do SCM na sezonu 2020 -M.Langmaier (300m př.

                    L.Petrikovič (110m př.)

                  6) převzetí atletů do nových skupin – nedojde ke změnám, pouze u

                      některých atletů.

                 7) halová mistrovství 2020 – so 25.1. (velké), ne 26.1. předžactvo

                 8) termíny tělocvičen – jako loni (hala v pá od 17.00 – 18.30)

                 9) testy SpS – do 30.10 (2004-2007) skok do dálky z místa, autový

                    hod (ml.žactvo 1 kg, starší 2 kg), vytrvalostní běh 6/12 minut, 50m    

                    z polovysokého startu

               10) Členské příspěvky jako letos (2.400 Kč + 500 Kč + sourozenci

                    2.000 Kč– do konce listopadu)

               11) Kalendář – P.Tirala  – do konce listopadu

                12) Výbor rozhodl poslat částku 5.000 Kč na konto J.Báby

Další schůze  17.10.2019 ( čt)  od 18.30 hod.