Zápis 6/2013
11.6.2013
Zápis 8/2013
11.8.2013
Vše

Zápis 7/2013

Zápis z porady vedení atletického klubu Unionu Cheb dne 20.6.2013

Přítomni: J.Přibáň, P.Tirala, J.Kastner, J.Gregor, M.Novák 
Omluveni:  R.Speierlová, P.Učík

Program:

1) Kontrola zápisu ze schůze 30.5.2013
2) Hodnocení závodů 
3) Účast na závodech a doprava 
4) Zahajovací závody 5.7.2013 + Velká cena – 2.8.2013
5) Různé

Ad1) všechny body zápisu byly splněny

Ad2)

1.6. Klatovy – II.kolo – II.ligy žen – 5.místo, celkově rovněž páté
4.6. Chodov – nejmladší .žactvo – starší předžačky vedou tabulku 
5.6. M.Lázně – Memoriál H. Trejbalové  – výborné výsledky žactva
8.6. Domažlice –OMJ – dorost, jun. – celkem 14 medailí – 5 x zlato – 100m – M. 
Sabadin, 100+200m M.Petrikovičová, 400m S.Janušková, 4x100m Janušková,
Petrikovičová, Sabadinová, Břicháčková – stříbro – 100+200m D.Richter, 800m 
J.Gregor,oštěo T.Kristková, 4x100m (Richter,Gregor,Tirala, Sabadin) – bronz –
400m – P.Tirala (J), J.Toncar (M), dálka – L.Břicháčková, L.Hink  
12.6. K.Vary – 2.kolo OMD mlad.žactva – vítězství ml.žaček, žáci druzí, oba týmy
postupují do krajského finále

Ad3)

21.6. (pá) VC Sokolov- autobus (28) odjezd 14.45 hod.  
22.-23.6. Jablonec –MČR dorost, junioři – dopúrava auty – objednán hotel, Účast – S.Janušková (400m), T.Kristková (oštěp), M.Sabadin (100+200m), J.Gregor (800m), P.Tirala (400m)
24.-27.6. OH v Uher.Hradišti – ved.mlad.žactva  P.Tirala. naše účast – st.žactvo , M.Petrikovičová, S.Vejražková, L.Břicháčková, J.Danihelková, D.Richter, A.Študlar, F.Beneš a ml.žaci – A.Tiralaová,K.Jarošová, J.Lališ .
29.6. (SO) – Vlašim – III. kolo NL  – bus 27 – odjezd 5.30 hod.

Ad4)

 Velká cena – (PÁ) 2.8.2013 –přislíbená účast P.Masláka, Z.Hejnové , začátek 19.30 do 22.00
POZOR – 5.7.2013 uspořádáme závod pro naše a pozvané atlety, začátek v 19.30, Disciplíny – 60m (19.30), 500m (19.45), 150 (19.55)  300m (20.30). JE TŘEBA VYZKOUŠET UMĚLÉ  OSVETLENÍ a EL.ČASOMÍRU 

Ad5) 

a) Informace o stavu hřiště v Poohří  – 6.6. schůzka s Chetesem, lajnování dráhy, sedačky na tribuně 
b) tělocvičny – rok 2013/2014 Skalka – po P.Tirala17.30-19.00), út.Učík (17.00-18.30), st –  Přibáň (17.00-18.30), čt Renata (17.00- 18.30), pá Učík+Přibáň (17-18.00 18 – 19.30), Nabízí se trénink ve sportovní hale. 
c) ČAS bude vylepšovat evidenci členů ČAS (vydána směrnice)
d) Prošlá licence (2013) našich trenérů (J.Přibáň + M.Novák) se bude řešit seminářem na podzim.

Další schůze – 31.7.2013 ( st. ) od 19.30 hod