Zápis 5/2013
11.5.2013
Zápis 7/2013
11.7.2013
Vše

Zápis 6/2013

Zápis z porady vedení atletického klubu Unionu Cheb dne 30.5.2013

Přítomni: J.Přibáň, P.Tirala,  P.Učík, J.Kastner,  R.Speierlová 
Omluveni:  J.Gregor, M.Novák

Program:

1) Kontrola zápisu ze schůze 9.5.2013
2) Hodnocení závodů 
3) Účast na závodech a doprava 
4) Velká cena – 2.8.2013
5) Různé

Ad1) všechny body zápisu byly splněny 

Ad2)

11.5. Písek –Gigant – závody splnily očekávání –st.žáci –celkově 5, z KKAS 2. st.žákyně–celkově druhé z KKAS 1,dorostenky –celkově třetí, z KKAS 1. 
13.5. Malá cena Chebu – déšt‘ a zima, velká účast – příště každá kategorie zapisovatele (12 lidí),rodiče na tribuně, ozvučení, školení rozhodčích den předem.
14.5. VC Sušice – vítězství Petrikovičové (60m) os. rekordy na 300m, J.Gregor na 1 km.
16.5. M.Lázně. – I.kolo OMD ml. žactva + OMJ ve vícebojích – výborné výsledky ml.žákyně – 1.A.Tiralová, 2.K.Jarošová, 3.S.Břicháčková, ml.žáci – 1.J.Lališ .
18.5. Pacov – I.kolo II.ligy žen – výborné výsledky – první místa – M. Petrikovičová (100 + 200m), S.Janušková (400m), tým celkově čtvrtý za námi Sušicí, Domažlicemi , Klatovy, Škodou Plzeň 19.5.Chodov – I.kolo OMD mužů – start J.Gregora, P.Tiraly a štafety 4x100m.
26.5. Stříbro – OMJ žactva – 40 (!) medailí z KKAS  (společně 18). Medaile –19-12-9, STŽ-M.Petrikovičová(60+150+300), L.Břicháčková(dálka),J.Danihelková (oštěp), D.Richter (300m), A.Studlar (800m), F.Beneš (výška), MLŽ – A,.Tiralová (60 + 
300m), S.Břicháčková (800m+kriket), J.Lališ (60mpř.+kriket), NEJŽ V.Maydlová (60m), S.Klimt (60m) + 3 x(4x60m).
28.5. K.Vary – 2.kolo nejmladšího žactva – výborná organizace .


Ad3)1.6. (SO) – Klatovy – II.kolo – II.ligy žen –velký bus – odjezd – 7.30 hod.
4.6. (ÚT) – Chodov – nejmladší .žactvo. BUS (28) – odjezd 14.30 hod 
5.6. (ST) –  M.Lázně – Memoriál H. Trejbalové – BUS velký odjezd 15.15 hod8.6. (SO) – Domažlice –OMJ – dorost, jun. – 3 x auto – odjezd 8.00 hod. 
12.6. (ST) – K.Vary – 2.kolo OMD mlad.žactva –BUS (28) odjezd 13.30 hod. 
22.-23.6. (SO-NE) Jablonec –MČR dorost, junioři – objednán hotel
Předběžná účast – S.Janušková, T.Kristková, M.Sabadin, J.Gregor, P.Tirala
24.-27.6. OH v Uher.Hradišti – ved. P.Tirala.
29.6. (SO) – Vlašim – III. kolo NL Ad4) Velká cena – (PÁ) 2.8.2013 –přislíbená účast P.Masláka, Z.Hejnové, J.Holuši začátek 18/19.00 do 20.30/21.30

POZOR – 5.7.2013 uspořádáme závod pro naše atlety a pozvané, začátek v 19.00, Disciplíny – 60m (19.00), 500m (19.15), 150 (19.25)  300m (20.00). JE TŘEBA VYZKOUŠET UMĚLÉ  OSVETLENÍ a EL.ČASOMÍRU Ad5) 

a) Informace o stavu hřiště v Poohří  – 6.6. schůzka s Chevakem 
b) Otevření areálu v Poohří – 8.6.2013- atletické závody pro děti od 13-15.00 hod.  formou Kinderiády a budou u toho Ti, co nepojedou na OMJ v Domažlicích. (R.Speierlová, J.Kastner, Z.Přibáňová, N.Desenská a další). SCHUZKA V POOHŘÍ VE ČTVRTEK 6.6. v 16.30hod.!!!!!! 
c) tělocvičny – rok 2013/2014 byly dohodnuty dny a hodiny o které budeme žádat.  Nabízí se trénink ve sportovní hale. 
d) testováni Sps – odešle na ČAS P.Tirala

Další schůze – 3.7.2013 ( st. ) od 19.30 hod