Zápis 2/2017
11.2.2017
Zápis 4/2017
11.4.2017
Vše

Zápis 3/2017

Zápis z porady vedení atletického klubu Unionu Cheb dne 16.3.2017
Přítomni: J.Přibáň, P.Učík, J.Kastner, M.NovákL.Němečková, J.Langmaierová, M.Macková
Omluven:P.Tirala 

Program: 1) Kontrola zápisu ze schůze 23.2.2017
2) Hodnocení závodů
3) Účast na závodech 
4) Různé
Ad1) všechny body zápisu byly splněny

Ad2) 4.-5.3. Praha Stromovka M-ČR žactva – STŘÍBRO – 300m Stanislav Sztrapek (roz.-
37.91 – finále.- 38.32) 4x300m – 4.místo (!) (A.Uldrych, D.Vaidiš, L.Petrikovič, 
S.Sztrapek) os.rek. Lukáš.Petrikovič (150m – 18.11), Artur Uldrich 
(150m – 18.96)J.Šebo (800m – 2:11.30)
12.3. Praha-Strahov – OMJ předžactva v hale – 33 medailí (!) – 14 zlatých, 6 
stříbrných, 10 bronzových. Zlaté medaile – 2006 –Jan Šveňha (60m – 9.17, dálka 
4.13), Tereza Skalová (60m – 9.18), Lucie Mašková (60př. – 9.77, dálka – 3.78)
2007 David Šaghy (60m – 9.47), Jonáš Konvalina (míč – 5.55)
2008 David Vojíř (60m – 9.57, 600m – 2:07.38, dálka – 3.57), Kateřina Čadová
(600m – 2:12.07, dálka 3.39) Sebastián Srnka (míč – 6.80m)
2009 Michal Ševčenko (600m – 2:10.75)

Ad3) 26.3. (ne) Tachov – Memoriál Machta – bus 9.00 hod. 
1.4. (so) Cheb – klubové mistrovství v přespolním běhu – sraz u Červené budovy 
v 9.45 hod. 
26.4. (st) Cheb – zahajovací závody
29.4. (so) Chodov – Chodovská tretra – bus 
1.5. (po) K.Vary – Zahajovací závody 
4.5. (čt) Cheb – okresní kolo „Štafetového poháru“
6.5. (so) Sušice – 1.kolo „Gigantu“ 
9.5. (út) Cheb – Malá cena – zároveň I. kolo předžactva
10.5. (st) M.Lázně – OMJ ve víceboji ml žactva 
27..7. (čt) Cheb – Velká cena

Ad4) a) – přihlášení družstva mužů do OMD je ještě v jednání
b) – hostování – Kocurová (Ž + JKY), 2 atletky ze Sušice (JKY), DOMAZ -2 kluci 
+ 6 holek
c) – Celoroční činnost (překážky – 90 á 600 Kč, vozík – 10.000 Kč) 
d) – VH KKAS -28.2.2017 (Chodov) – zvolení dva členové do roku 2022 – J.Přibáň 
(předseda), M.Sabadin (hospodář)
e) ČAS – návrh J.Přibáně na volbu místopředsedy 
f) – soustředění v Domažlicích 12. – 16.4.2017 – návrh účasti – nahlásit do 31.3.
g) – 31.3. -J.Kratochvílová – beseda v 10.30 hod.-ve Svobodě + 15.30 trénink (povinný 
pro všechny!!!) 
h) – Vyhlášení sportovce okresu – sobota 1.4. – D.Richter, M.Nádhera, štafeta juniorek 
ch) – vedení družstev – nejmladší žactvo L.Němečková + J.Langmaierová, ml.žactvo 
P.Učík, st.žactvo, P.Tirala, jky/jři – M.Novák, ženy – J.Přibáň, muži – J.Toncar 
g) – OMJ v Č.Budějovicích (20.5) – objednat noclehy 
Další schůze – 20.4.2017 (čt.) od 19.00 hodin