Výkony chebských atletů ozdobou krajského mistrovství.

Domažlice hostili nejlepší atlety Západočeské oblasti od dorostu až po dospělé.
Atleti chebského Unionu si přivezli čtrnáct medailí a jejich výkony patřili k vrcholům závodů.
Starší žákyně Markéta Petrikovičová startovala mezi dorostenkami a nad všemi dokázala zvítězit. Její výkon na 100m (12.53) je na její věk fantastický! Stejně tak 200m (25.97) patří mezi nejrychlejší žákovské dvoustovky v ČR. Sára Janušková si opět vytvořila osobní rekord svým vítězstvím na 400m časem 58.53 sekund V republice jí patří šestá příčka mezi dorostenkami.Ve štafetě 4x100m pak nebylo pochyb o tom, která čtveřice dorostenek je v kraji nejrychlejší. Chebská štafeta ve složení Břicháčková, Petrikovičová, Sabadioná a Janušková vyhrála jednoznačně v čase 51.19 sek.
Další stovkou pod jedenáct sekund se blýskl Míra Sabadin. Zaběhl tuto tra’t za 10.96 a potvrdil, že se dostal na samý vrchol západočeských sprinterů!
Velmi dobrý sprint předvedl i David Richter, věkem rovněž ještě žák. Mezi dorostenci byl druhý v osobní rekordu 11.69 sek. Junior Jirka Gregor skončil rovněž druhý na 800m (1:58.79) a všichni věříme, že jeho pravý čas přijde za 14 dní na mistrovství ČR v Jablonci.
Stříbrnou medaili si odvezla i juniorská štafeta na 4x100m (Richter, Gregor, Tirala, Sabadin) za čas 45.58.
Bronzové medaile získali skokané do dálky. Lucka Břicháčková (4.47) a Lukáš Hink (5.25). To samé se podařilo i na 400m – junior Petr Tirala (51.70) a mezi muži Jan Toncar (53.81).
Ted‘ mají atleti před sebou mistrovství ČR a pak se představí chebské veřejnosti na „zlaté dráze“ na zahajovacích závodech v Chebu 5.7. a hlavně pak 2.8. na Velké ceně města Chebu , kde mají pořadatelé zajištěny běžecké špičky v České republice na čele s bronzovou z OH v Londýně a momentálně nejlepší překážkářku světa na 400m překážek Zuzanu Hejnovou a dvojnásobného mistra Evropy na 400m Pavla Masláka! Těšíte se?