M.Sabadin pod 11 sekund, J.Gregor v limitu na M-ČR.
7.7.2013
Výkony chebských atletů ozdobou krajského mistrovství.
7.7.2013

Výborná atletika v Mariánských Lázních.

Atleti chebského Unionu se zúčastnili ve velkém počtu tradičního Memoriálu Hanky Trejbalové a Jarise Alexy a rovněž ve velkém počtu stoupali na stupínky vítězů.
Nejhodnotnější výkon předvedla vítězka běhu na 400m Sára Janušková. Sára vyhrála v čase 58.57 sek.a zlepšila si osobní rekord prakticky o jednu sekundu. Tímto časem se zařadila mezi nejlepší dorostenky v České republice.
Markéta Petrikovičová opět potvrdila, že je nejrychlejší žákyní v Západočeské oblasti a s převahou vyhrála 60m (8.21) a 150m (19.66).Podobně se dařilo i Davidovi Richtrovi rovněž dvojnásobnému vítězi na 60m (7.41) a 150m (17.59). A do třetice – se totéž podařilo mladší žákyni Anetě Tiralové – 60m (8.65) a 150m (20.64).
Svojí formu před mistrovstvím ČR juniorů si vyzkoušeli půlkař Jirka Gregor na 400m – pro nějž to byla zkouška rychlosti a čas 52.41 sek. který je jeho osobním rekordem dává příslib k rychlým finišům. Petr Tirala chtěl běžet určitě o sekundu rychleji, takže čas 51.69 sek. mu zatím nedává šanci startovat na mistrovství republiky.