Poslední halové závody roku 2018 žactva – Praha

OMJ v přespolním běhu – Ostrov 10.11.2018
PF 2018
10.12.2018

Výborný začátek atletické halové sezóny.

Výborně zahájili atleti chebského Unionu halovou sezónu. Z Prahy se vraceli s osobními rekordy, které udělali radost nejen jim, ale i trenérům.
Bohužel hned na první velký halový závod se nepodařilo do Prahy odjet (velké náledí) a tak, na řadu přišlo až mezikrajové utkání mladšího žactva. Za Karlovarský kraj startovali dva atleti – Dominika Hejdová a Jan Šmrha a oba si přivezli z Prahy osobní rekordy!Dominika běžela 6om za 8.51 sek. a 150m za 21.21. O nic pozadu nezůstal ani Honza, který zaběhl 60m překážek za 10.24 sek. a 150m za 20.18.
Posledním halovým závodem sezóny 2018 byla Vánoční hala staršího žactva, kde rovněž výkony chebských atletů byly ozdobeny přívlastkem „osobní“ rekordy. Výborně závodila Adéla Králová, která si vytvořila tři osobní rekordy! Její nejlepší výsledek byl na 300m (43.81), kde celkově skončila na čtvrtém místě o pouhé 4 setiny pod stupínky vítězů. 60m běžela za 8.45 a 150m 20.43 sek. Mathias Langmaier se zlepšil na 60m překážek na 9.32 sek. a výsledný čas na 150m měl 18.17 sek.
Sezóna 2018 byla pro atlety velice úspěšná a právě nyní už opět nabírají síly na další závody v hale, zvláště, když v lednu je čekají krajská mistrovství jednotlivců, jak předžactva, tak těch starších a obě tato mistrovství budou v Praze (13.1. a 26.1.2019).