Běh babylonskými lesy – 53.ročník 6.10.2018
10.10.2018
Poslední halové závody roku 2018 žactva – Praha
10.12.2018
Vše

OMJ v přespolním běhu – Ostrov 10.11.2018

Krajské mistrovství v přespolním běhu bylo velmi úspěšné pro Union Cheb

Z krajského mistrovství v přespolním běhu v Ostrově se vrátila výprava atletů chebského Unionu s devíti medailemi (!) a patřila tak , spolu s karlovarským Triatletem, mezi nejúspěšnější.
Zisk tří mistrovských titulů, jedné stříbrné a pěti bronzových medailí dává tušit, že atleti Unionu jsou dobře připraveni i na halovou sezonu, která začne již 1.12. tradičně v Praze na Mikulášské hale.
Dvakrát se podařilo, že na „bedně“ stáli dva atleti Unionu. V juniorech je mistrem Vítek Fiala a třetí doběhl Petr Pinc a v dorostencích zvítězil Daniel Vaidiš a třetí skončil Jan Šebo. Fiala bude reprezentovat Union na M-ČR v přespolním běhu o tomto víkendu a Vaidiš a Šebo poběží v krajské dorostenecké štafetě.
Dařilo se i velké naději chebské atletiky, kterou je starší předžák Martin Aust, který svojí kategorii rovněž vyhrál o „parník“. Výborně závodila i stříbrná mladší předžačka Tereza Staňková.
O další bronzové medaile se svými výkony zasloužili mladší předžák Michal Ševčenko, mladší žák Jan Šmrha a starší žákyně Monika Šebestová.