Krajské kolo Štafetového poháru – Cheb 23.5.2014 – výsledky
5.8.2017
Krajské finále Štafetového poháru – Cheb 13.5.2015 – výsledky
5.8.2019
Vše

Podzimní závody předžactva – Cheb 11.10.2014

VÝSLEDKY PODZIMNÍCH ZÁVODŮ Poohří 11.10.2014

2008-2009    50mskokhod rak. 
 1.Čadová Kateřina, 08 10.52.219.50 
 2.Lišková Nina, 08 10.11.786.70 
 3.Nová Martina, 08 11.21.655.80 
 4.Richterová Vanessa, 0912.11.485.70 
 5.Zemanová Barbora, 0811.40.635.30 
 6.Hanzalová Eliška, 08 13.20.661.80 
         
 1.Dufek Adam, 08 9.72.609.60 
 2.Srnka Sebastián, 08 10.12.0513.10 
 3.Vojíř David, 08 10.62.065.40 
 4.Faltus Ondřej, 08 11.21.474.90 
 5.Kubičan Lukáš, 08 11.41.335.50 
 6.Řepa Lukáš, 09 12.60.957.50 
 7.Tichý Richard, 10 14.81.512.80 
         
2007        
 1.Peterková Nina, 07 9.02.426.70 
 2.Bubancová Agáta, 07 9.92.169.90 
 3.Vokáčová Eva, 07 9.72.406.50 
 4.Jorová Karolina, 07 10.01.956.90 
 5.Hudácká Anna, 07 9.81.866.10 
 6.Kupčíková Julie, 07 10.61.707.90 
 7.Fišerová Ela, 07 10.016.36.00 
 8.Píbilová Karolína, 07 10.71.217.40 
 9.Zyková Julie, 10.5 10.51.455.20 
 10.Jílková Nikol, 07 11.11.234.00 
         
 1.Nikonov Daniel, 07 9.22.449.80 
 2.Petrikovič Tomáš, 07 9.72.449.50 
 3.Frouz Jakub, 07 10.12.2111.50 
 4.Konvalina Tomáš, 07 9.12.049.40 
 5.Plevný Albert, 07 10.12.547.20 
 6.Honner Jaroslav, 07 11.41.799.00 
 7.Rajser Martin, 07 10.51.767.60 
 8.Forch Robin, 07 11.11.587.80 
 9.Francl Jakub, 07 11.11.516.60 
         
2006        
 1.Mašková Lucie, 06 8.53.0217.40 
 2.Skalová Tereza, 06 8.92.6914.30 
 3.Malichová Eva, 06 8.92.3916.30 
 4.Doubravová Barbora, 069.42.7215.10 
 5.Markusová Klára, 06 9.92.557.80 
 6.Červenková Sára, 06 10.01.968.70 
 7.Minaříková Bára, 06 10.71.6812.70 
 8.Volfová Barbora. 06 11.01.854.90 
         
 1.Šveňha Jan, 06 8.43.0214.80 
 2.Havránek Jakub 9.12.126.40 
 3.Ivanič Tomáš, 06 9.12.126.40 
         
2005        
 1.Študlarová Zuzana 8.12.9711.50 
 2.Hejdová Dominika, 05 8.72.7213.40 
 3.Vinšová Emma, 05 9.02.7413.20 
 4.Ubryová Linda, 05 9.82.7218.10 
 5.Finková Adriana, 05 9.02.5322.20 
 6.Desenská Adriana, 058.72.6210.10 
 7.Šalátová Amálie, 05 9.22.6013.50 
 8.Řeháková Tereza, 05 10.32.1213.80 
 9.Bicencová Eliška, 05 9.52.069.60  
 1.Maxa Michal 8.33.1819.10 
 2.Vojíř Jakub, 05 8.53.1816.00 
 3.Pejsar Krištof, 05 9.22.6517.80 
 4.Řepa Vilém 8.92.3416.40 
 5.Svoboda Ondřej, 05 9.42.2923.40 
 6.Vejnar Filip 9.12.5514.60 
 7.Meindlschmied Jiří 9.42.9110.80 
         
2004        
 1.Zemanová Kateřina, 048.33.0014.90 
 2.Horáčková Zuzana, 048.42.6515.40 
 3.Martyková Sára, 04 8.82.8415.20 
 4.Stejskalová Zuzana, 048.92.7625.30 
 5.Hájková Eliška, 04 9.12.417.30 
 6.Makovičková Lucie, 049.22.3212.40 
         
 1.Lokinga Lukáš, 04 8.43.5430.60 
 2.Janoušek David, 04 9.12.8914.60 
         
2003        
 1.Pelcová Valérie, 03 7.83.5118.20 
 2.Šebestová Monika, 038.33.2018.00 
 3.Boučková Markéta, 038.82.9026.70 
 4.Syková Magdalena, 038.72.6518.90 
 5.Krutinová Zuzana, 03 9.42.9713.20 
 6.Sinkulová Michaela, 039.92.3819.50 
 7.Fišerová Ruth, 03 9.02.6413.90 
 8.Ondrovičová Tereza, 0310.02.158.50 
         
 1.Špreňar Petr, 03 7.44.1814.90 
 2.Študlar Vít, 03 8.13.6629.40 
 3.Langmaier Mathias, 038.02.7020.10