Krajské finále Štafetového poháru – Cheb 13.5.2015 – výsledky

Podzimní závody předžactva – Cheb 11.10.2014
5.8.2019
MC Chebu – 14.5.2015
5.8.2016
Vše

Krajské finále Štafetového poháru – Cheb 13.5.2015 – výsledky

ŠTAFETOVÝ POHÁR – krajské kolo

Cheb – ,,Zlatá dráha“ 12.5.2015
1)ZŠ Masarykova Ostrov8:58.0
(1-3) Antonín Horák, Šimon Hes, David Doboš, Jaroslav Janecký, Viktorie2:18.3
Drobná, Terezie Drobná, Amélie Křížová, Nikola Říčanová,
(4-5) Sebastián Horník, Vojtěch Majer, Jakub Vlach, Milan Lexa, Karolína2:05.3
Nová, Lenka Burešová, Ema Kolenatá, Nikola Ettlerová,
A – David Doboš, Jaroslav Janecký, Viktorie Drobná, Terezie Drobná,4:34.4
Sebastián Horník, Milan Lexa, Karolína Nová, Ema Kolenatá,
2)6.ZŠ Cheb, Obětí nacismu 169:19.6
(1-3) Kateřina Raclavská, Markéta Šupková, Barbora Škardová, Dominika2:21.9
Hejdová, Alexej Dašek, Roman Schimmer, Matyáš Shejbal, Josef Valuš
(4-5) Zdeněk Humeník, Matěj Podhirna,Jan Dudža, David Varvařovský,2:06.8
Antonie Plavcová, Thi Huyen My Le, Tran Huyen Hoang, Radka Vysloužilková
A -Dominika Hejdová, Markéta Šupková, Antonie Plavcová, Alexej Dašek,4:50.9
Matěj Podhirna, Radka Vysloužilová, Roman Schimmer, David Varvařovský
3)ZŠ Komenského Karlovy Vary9:21.7
(1-3) Richard Kanický, Matěj Kašpar, Julie Drahošová, Natálie Fuchsová,2:26.0
Adéla Růžková, Veronika Sedláková, Jonas Ben Abdelatif, Martin Bartoš
(4-5) Vojtěch Svatek, Nikola Kollár, Petr Zolnaj, Carolina Stuksová, Julie2:11.9
Šlemrová, Linda Zatloukalová, Jan Dvořák, Adéla Jarošová
– Vojtěch Svatek, Richard Kanický, Petr Zolnaj, Carolina Štuksová,4:43.8
Natálie Fuksová, Julie Drahošová, Adéla Jarošová, Jonas Ben Abdulatif
4)l. ZŠ Cheb, Americká 369:23.0
(1-3) Jana Mecnerová, Adriana Desenská, Kateřina Hynková, Tereza2:28.7
Pavelková, Jakub Kopecký, Lukáš Nádhera, Daniel Nikonov, Jakub Havránek
(4-5) Markéta Boučková, Karolína Suková, Monika Šebestová, Ema Vinšová2:06.3
Šimon Dvořák, Filip Toth, Martin Balák, Dominik Janda
A – Kateřina Hynková, Adriana Desenská, Lukáš Nádhera,Monika Šebestová4:48.0
Karolina Suková, Martin Balák, Filip Tóth
5)5.ZŠ Cheb, Matěje Kopeckého9:33.6
(1-3) Lukáš Hrůza, Tomáš Petrikovič, Marek Sirkovský, Marek Vojtěch,2:28.3
Ludmila Kaščáková, Simona Konečná, Pavla Norková, Linda Ubryová
(4-5) Ondřej Hykel, Jakub Šmejkal, Norbert Slunečko, Petr Špreňar,2:13.9
Zuzana Krutinová, Tereza Mulačová, Zuzana Stejskalová, Natálie Šímová
A – Lukáš Hrůza, Marek Vojtěch, Simona Konečná, Lucie Ubryová,4:51.4
Ondřej Hykel, Petr Špreňar, Zuzana Krutinová, Zuzana Stejskalová
6)ZŠ JIH Mariánské Lázně9:39.4
(1-3) Adéla Postránecká, Františka Jirásková, Anna Heřmanová, Petr2:32.8
Vojáček, Karolína Krejnická, Jonáš Černý, Antonín Zelený, Michal Kuzmík,
(4-5) Anna Válková, Natálie Kratochvílová, Tereza Drahorádová, Klaudie2:18.1
Tomáš Čech, Lukáš Pipta, Jan Stybar, Lukáš Dostál
A – sestava štafety neuvedena4:48.5
7)ZŠ Sokolov, Švabinského10:02.7
(1-3) Štěpánka Hrabalová, Andrea Čopáková, Eliška Lázničková, Jonáš2:38.5
Bernát, Barbora Převrátilová,Ondřej Hrabák, Daniel Vaníček, Martin Ondruš,
(4-5) Klára Mlejnková, Natálie Luksová, Marie Predigerová, David Berka2:15.5
Daniela Steinsdörferová, Robert Šlechta, Kryštof Kovardinský, Petr Charvát
A – Štěpánka Hrabáková, Barbora Převrátilová, Martin Ondruš, Jonáš Bernát5:08.7
Klára Mlejnková,Natálie Luksová,David berka, Petr Charvát
8)ZŠ Aš, Kamenná10:04.9
(1-3) Jan Novák, Daniel Turták, Alex Houleh, Patrik, Štrébl, Lucie Kašparová2:32.2
Natálie Humlová, Kateřina Uhmanová, Veronika Průchová
(4-5) Lukáš Bado, Dominik Kováč, Daniel hilf, Dominik Šivák, Veronika2:22.0
Sluková, Marie Landrgotová, Anna Perglerová, Aneta Syrovátková
A – Lukáš Bado, Dominik Šivák, Veronika Sluková, Marie Landrgotová,5:10.7
Jan Novák, Daniel Turták, Lucie Kašparová, Kateřina Uhmanová
9)SŠ, ZŠ a MŠ Kraslice10:23.8
(1-3) Martin Bílý, Lucie Streschnáková, Nikolas Kratochvíl, Jakub Vyleta2:40.1
Zuzana Vajsejtlová, Tomáš Palivec, Karolína Suchá, Amelie Vopičková
(4-5) Daniel Rigo, Michala Velíčková, Pavlína Fišerová, Matěk Baník,2:26.6
Lenka Trefná, Šárka Vitmanová, David Pakosta, Jakub Kozma
A – Tomáš Palivec, Karolina Suchá, Šárka Vitmanová, Jakub Vyleta,5:17.1
Amelie Vopičková, Pavlína Fišerová, Matěj Baník, Jakub Kozma,
10)ZŠ Nové Sedlo11:01.4
(1-3) Erik Janičo, Valentýna Valešová, Jakub Komárek, František Mikát,2:46.5
Aneta Ullmannová, René Oláh, Tereza Vrbeníková, Michaela Höflerová
(4-5) David Brizgala, Johanka Kulíková, Martin Horváth, Karina Majgotová2:27.3
Šimon Kresáň, Nela Majgotová, Dominik Rubáš, Barbora Petrusová
A – Valentýna Valešová, René Oláh, David brizgala, Aneta Ullmanová,5:47.6
Johanka Kulíková, Erik Krajčo, Martin Horváth, Nela Majgotová