Krajské kolo Štafetového poháru – Cheb 23.5.2014 – výsledky

MC Chebu – 8.5. 2014/2
5.8.2016
Podzimní závody předžactva – Cheb 11.10.2014
5.8.2019
Vše

Krajské kolo Štafetového poháru – Cheb 23.5.2014 – výsledky

ŠTAFETOVÝ POHÁR – finále Karlovarského kraje

Cheb – ,,zlatá dráha“ 23.5.2014













1)ZŠ Masarykova OSTROV



8:58.6

(1-3) Karolína Nová, Lenka Burešová, Ema Kolenatá, Johana Nováčková, 2:15.2

Milan Lexa, Filip Košinár, Matyáš Erlebach, Karel Kos




(4-5) Dominika Gordíková, Lucie Bursíková,Anna Chromá, Hana Opichalová,2:08.6

Ben Othmene Omar, Sebastián Horník,Jakub Nosek, Denis Vrábel


Karolína Nová, Lenka Burešová, Filip Košinár, Milan Lexa, Anna Chromá,4:34.8

Dominika Gordíková, Sebastián Horník, BenOthmene Omar












2)5.ZŠ Cheb, Kopeckého 1 



9:17.8

(1-3) Adam Bui, Linda Ubryová, Klára Matějovičová, Réka Šuba,
2:23.2

Vojtěch Michalec, Amálie Moulisová, Michal Maxa, Vilém Řepa



(4-5) Karolina Málková, Kristýna Doláková, Tereza Michalcová, Tran Linh,2:11.6

Ondřej Hykel, Petr Špreňar, Jan Kubizňák, Adam Had




Adam Bui, Amálie Moulisová, Klára Matějovicová, Michal Maxa,
4:43.0

Karolína Málková, Tereza Michalcová, Petr Špreňar, Adam Had












3)ZŠ JIH Mariánské Lázně, Komenského 459

9:18.1

(1-3) Klaudie Kováčová, Jesicca, Primasová, Anna Jirásková, Tereza2:23.0

Drahorádová, Jonáš Černý, Lukáš, Pipta, Matěj Kořán, David Tomi


(4-5) Anna Valková, Adéla Priškinová, Barbora, Bittmanová, Petr Sochan2:10.9

Patricie Suchanová, Lukáš Dostál, Michal Procházka, Tomáš Čech


Tereza Drahorádová, Anna Jirásková, Jonáš, Černý, David Tomi,
4:44.2

Anna Válková, Patricie Suchanová, Petr Suchan, Tomáš Čech












4)ZŠ Františkovy Lázně, Česká 1


9:18.7

(1-3) Jan Baar, Jakub Baar, Lucie Mandelíčková, Vendula Matoušková,2:24.2

Adéla Němečková, Zuzana Študlarová,René Zoaitter, Jan Maška



(4-5) Kateřina Uhlová, Nela Dančová, Michaela Kociánová, Tomáš Trpák,2:12.3

Eliška Rebrošová, Filip Mandelíček, Matěj Hoffman, Vít Študlar



Zuzana Študlarová, Vendula Matušková, Jan Maška, René Zoaitter, 4:42.2

Tomáš Trpák, Matěj Hoffman, Nela Dančová, Kateřina Uhlová












5)6.ZŠ Cheb, Obětí nacismu 16



9:23.8

(1-3) Anna Marie Škodová, Radka Vysloužilová,Trang Hoang, Adam Vítovec,2:23.6

Lucie Křiváková, David varvařovský, Vojtěch Michalčák, Marek Raclovský


(4-5) Nátálie Hloušková, Kristina Kůtková, Dominika Holková, Matyáš Macur,2:11.1

Justýna Svobodová, Martin Rataj, Martin Jelínek, Daniel Moravec



David Varvařovský, Adam Vítovec, Trang Hoang, Radka Vysloužilová,4:49.1

Natálie Hloušková, Kristina K’utková, Matyáš Macur, Martin Jelínek











6)ZŠ Skalná, Sportovní 260



9:32.8

(1-3) Adéla Horvátová, Eliška Mizerová, Veronika Filipová, Marie Oslovičová,2:24.9

Filip Lorincz, Jan Makovec, Matyáš Váňa, Martin Kirch



(4-5) Marie Voborníková,  Veronika Kirch, Natálie Gracias, Kateřina Bartková2:13.9

Radim Nepil, Matěj Martinec, Jan Gembický, Lukáš Makovec



Adéla Horváthová, Eliška Mizerová,Filip Lorincz,Jan Makovec,Veronika Kirch4:54.0

Natálie Gracias, Jan Gembický, Lukáš Makovec





















































7)ZŠ Chodov, Komenského 273



9:37.6

(1-3) Jakub Sikora, Filip Galla, Tomáš Podolník, Zdeněk Rechtorík, 2:23.6

Klára Kolářová, Tereza Jílková, Sabina Nimrichterová, Kateřina Misáková


(4-5) Fabian Lochschmidt, Petr Ernst, Ondřej Sladký, Pavel Gárský2:21.6

Jana Husáková, Tereza Smutná, Barbora Št’astná, Karolína Eiglerová


Filip Galla, Tomáš Podolník, Andrea Dučinská, Kateřina Misaková,4:52.4

Petr Ernst, Ondřej Sladký, Michaela Veselá, Tereza Smutná












8)ZŠ Aš, Kamenná 152



9:40.3

(1-3)Tereza Nguyenová, Huslen Ganschuluum,Trachtová Natálie,Adam Švehla2:34.0

Tomáš Mann, Nguyen Jan, Dan Kopřiva, Reithlová Natálka



(4-5) Anna Rychlíková, Marie Tolarová, Diana Pohlotová, Lenka Doležalová2:13.0

David Horváth, Mátl Jan, Tomáš Richter, Filip Štecher




Huslen Ganchuluum, Natálie Reithlová, Adam Švehla, Tomáš Mann,4:53.3

Anna Rychlíková, Lenka Doležalová, Tomáš Richter, Filip Štecher












9)Základní škola Sokolov, Běžecká


9:46.4

(1-3) Kateřina Vrbová, Kateřina Saletová, Týna Bohuslavová, Hana Trnková2:30.8

Radek Sentelík, Olivier Roller, Václav Eismann, Filip Parihuzič



(4-5) Baeta Jakešová, Tereza Fojtíková, Bára Mašková, Markéta Bauerová2:13.6

Oldřich Šimek, Janek Abel, Petr Hoch, Adam Gašpar




Radek Sentelík, Václav Eismann, Kateřina Vrbová, Hana Trnková
5:02.0

Adam Gašpar, Beata Jakešová, Markéta Bauerová, Janek Abel












10)ZŠ Chodov, Husova 788



10:05.6

(1-3) Denis Šmíd, Rudolf Garcis, Vít Křepínský, Lenka Tran,
2:30.2

Jiří Křepínský, Anežka Matějková, Nikola Rotová, Miroslava Zezulová


(4-5) Filip Rückl, Jovan Ferenc, Jan Prokopovič, Daniel Mühlhauser2:26.7

Dominika Maděrová, Kamila Pěkná,Markéta Macánová, Barbora Christevová


Denis Šmíd, Rudolf Garcis, Lenka Tran, Anežka Matějková, Filip Rückl5:08.7

Jovan Ferenc, Dominika Maděrová, Markéta Macánová,












11)SŠ, ZŠ aMŠ Kraslice, Havlíčková 1717


10:12.5

(1-3) Lenka Trefná, Lenka Lisová, Kateřina Musiejovszká, Dan Králíček2:35.2

Michaela Velíčková, David Pakosta, Štefan Národa, Nikolas Kratochvíl


(4-5) Yen Le Hai, Vanessa Vopičková, Zdenka Netopilová, Pavlína Fišerová2:25.3

Jan Ďuris, Robert Kropp, Daniel Havelka, Danejlo Luhovský



Lenka Lisová, Lenka Trefná, Štefan Národa, Dan Králíček, Yen Le Hai5:12.0

Pavlína Fišerová, Jan Ďuriš, Daniel Havelka














12)  1. ZŠ Cheb, Americká 36



10:13.5

(1-3) Jakub Kapoun, Dominik Hodný, Jakub Kopecký, Eduard Drač, 2:45.9

Nela Norková, Jana Mecnerová, Adriana Desenská, Emma Vinšová


(4-5) Monika Šebestová, Markéta Boučková, Kateřina Suková, Filip Toth2:11.6

Adéla Lišková, Šimon Dvořák, Martin Bidař, Martin Balák



Eduard Drač, Emma Vinšová, Jakub Kopecký, Adriana Desenská
5:16.0

Filip Tóth, Kateřina Suková, Martin Balák, Monika Šebestová












13)Základní škola praktická a speciální Mar.Lázně

10:19.6

(1-3) Kristýna Lepejová, Sabina Pištová, Kamila Faměrová, David Lepej 2:45.9

Štěpánka Pištová, Michael Buka, Patrik Gaži, Adam Piška



(4-5) Kristýna Némethová, Michaela Pištová, Lucie Řezáčová, Daniel Piška2:28.4

Žaneta Pištová, Thomas Pišta, Marek Veizer, Patrik Prokoš



Sabina Pištová, Štěpánka Pištová, Patrik Gáži, Adam Pištová,
5:05.8

Kristýna Némethová, Žaneta Pištová, Thomas Piška, Patrik Prokoš











14)2. ZŠ Cheb, Májová 14



10:20.6

(1-3) Alexandra Kroupová, Lucie Krupová,laura Cettlová, Tereza Bartošová2:46.8

Dominik Vu, Matěj Kraclík, Oliver Duna, Dušan Bartoš




(4-5) Adéla Cettlová, Sára Svobodová, Namuka Borobold, Václav Kraus2:16.7

Martina Strašilová, Martin Beneš, Martin Miko, Václav Čada



Lucie Kroupová, Laura Cettlová, Oliver Duna, Dušan Bartoš, Adéla Cettlová,5:17.1

Sára svobodová, Václav Čada, Václav Kraus













15)Základní škola Hranice, Husová 414


10:34.7

(1-3) Patrik Černý, Adéla Němečková, Zuzana Špinarová, Marek Strunz2:45.4

Jakub Amrich, Sandra Söllnerová, Tibor Karička, Eva Karičková



(4-5) Kateřina Černeková, Vojtěch Brože, Petra Babuljaková, Adam Švagr2:25.3

Ondřej Hodomický, Adrien Robausch, Natálie Lunterová, Kateřina Ciprová,


Eva Karičková, Tibor Karička, Sandra Sollnerová, Vojtěch Brožek
5:24.0

Ondřej Hodonický, Natálie Lunterová, Kateřina Ciprová, Adam Švagr











16)ZŠ Královské Poříčí, Dlouhá 63


10:47.4

(1-3) Matěj Zeiska, Markéta Šlajchrtová, Martin Vilímek, Markéta Březinová2:47.8

Anna Radlová, Adam Sejkora, Dominika Veselová, Dominik Čuri



(4-5) Jan Kováč, Tereza Hájková, Patrik Miler, Věra Maláriková
2:27.5

Matyáš Rak, Antonín Szabo, Sára Kirchnerová, Nela Janečková



Anna Radlová, Adam Sejkora, Nela Janečková, Dominik Čuri
5:32.1

Matěj Zeiska, Dominika Kiselová, Jan Kováč, Sára Kirchnerová












17)Svobodná škola Cheb



10:47.9

(1-3) Štěpán Kudrhalt, Miroslav Horník, Dominik Mach, Matouš Mašek2:47.7

Eliška Marešová, Anna Chárová, Ema Vasylyková, Samuela Čiháková


(4-5) Jan Křivka, Jan Mikuláš Kroupa, Denis Artamonov, Daniel kupčák,2:25.6

Pavlína Šmrhová, Irena Zemanová, Nikola Földešová, Karolina Erbanová


Miroslav Horník, Matouš Mašekm Eliška Marešová, Samuela Čiháková5:34.6

Denis Artamonov, Jan Mikuláš Kroupa, Nikola Földesová,  Pavlína Šmrhová