1.kolo OMD mužů a žen – Nýřany 19.5.2018
OMJ žactva – Stříbro 3.6.2018
10.6.2018

OMJ dorost+junioři – Domažlice 26.5.2018

Atletické mistrovství tří krajů v Domažlicích

Vrcholem atletické sezony pro atlety Karlovarského, Plzeňského a Jihočeského kraje je vždy mistrovství jednotlivců – dorostu, juniorů a dospělých, které v letošním roce pořádaly Domažlice.
Atleti chebského Unionu byli na toto mistrovství výborně připraveni, o čemž svědčí zisk šesti zlatých, pěti stříbrných a čtyřech bronzových medailí a je třeba podotknout , že na jejich zisk bylo nutné předvést výkony na úrovni (a lepší) než byli jejich osobní rekordy.
Nejkvalitnější výkon předvedl v běhu na 400m David Richter, který po úspěšném absolvování maturity, vyhrál soutěž mužů v běhu na 400mve výborném čase 49.47 sekundy(!!).
Skvělé výkony předváděli dorostenci. Lukáš Petrikovič vyhrál 100m v nejlepším čase (11.20) a přidal k tomu i zlato na 200m, rovněž v osobním rekordu 23.14. Jeho vyjímečné výkony podtrhlo stříbro na 300m překážek (41.78) a bronz na 100m přek. (15.13). Stanislav Strapek získal rovněž zlato na 400m (51.32) a k tomu přidal dvakrát stříbro (100m 11.50 a 200m 23.41sek.) Danil Vaidiš s přehledem vyhrál 800m (2:02.33 a záda mu kryl druhým místem Jan Šebo (2:04.77). Junior Vítek Fiala překvapil všechny vytrvalce (i muže) a s přehledem vyhrál 3000m, rovněž v osobním rekordu 9:31.19 min. Na třetím místě doběhl Petr Pinc (10.00:47). Na 100m mezi dorostenkami překvapila Kateřina Uhlová svým třetím místem rovněž v „osobáku“ 12.81, Čtvrtá doběhla Kateřina Jarošová (12.85).
Juniorská štafeta děvčat na 4x100m ve složení K.Uhlová, A.Hanykýřová, A.Tiralová a K.Jarošová zaběhla 50.57 a získala bronzové medaile.
Velkou smůlu měla Aneta Tiralová, která na 200m běžela výborných 25.99 sek., ale bohužel s velkou podporou větru 3.9m za 1 sekundu. Naopak spokojená byla dorostenka Markéta Boučková se zlepšením v kouli na 10.93m
Příští neděli si pojedou mladší a starší žáci pro medaile (?) na krajské mistrovství do Stříbra a tak trenéři věří, že v soubojích s karlovarskými a plzeňskými atlety rovněž vyválčí nějaké medaile.