OMJ mladšího žactva ve víceboji a 1.kolo OMD mladšího žactva – M.Lázně 14.5.2018
10.5.2018
OMJ dorost+junioři – Domažlice 26.5.2018
10.5.2018

1.kolo OMD mužů a žen – Nýřany 19.5.2018

Atleti Unionu na vítězné vlně

První kolo družstev Karlovarského a Plzeňského kraje dospělých v Nýřanech skončilo velkým úspěchem chebských barev. Obě družstva složená spíše se žákyň, dorostenců a dorostenek si vedla opravdu dobře. Muži první kolo vyhráli (před Baníkem Stříbro a Sokolem SG Petřín) a ženy skončily druhé (za Triatletem K.Vary a před Atletikou Klatovy).
Největšími oporami družstva mužů byli dva dorostenci – Lukáš Petrikovič a Stanislav Sztrapek. Oba borci vyhráli v osobních rekordech po dvou disciplínách . Lukáš 200m (23.16) a skok do dálky (604cm), Standa 100m (11.68) a 400m (52.27).
Další výborné osobní rekordy si přivezli Mathias Langmaier (žák) 100m 12.14 a 200m 24.57 sek. Adan Had 200m (24.01). Jan Šebo na 1500m (4:32.27) a Michal Brych ve výšce (1.66cm).
Družstvo žen táhla osvědčená dvojice sprinterek – Kateřina Jarošová a Aneta Tiralová. Kačka doběhla dvakrát druhá na 100m (13.15) a 200m (26.73) a dvakrát třetí byla Aneta (100m 13.23 a 200m 26.75). Na 100m překážek Byla Martina Láská druhá za 18.17 sek. Žákyně Monika Šebestová v novém osobním rekordu běžela 400m (63.26) a to znamenalo třetí místo. Obě skokanky do výšky – Zuzana Krutinová a Valérie Herzová překonaly lat‘ku ve výšce 1.41 cm a bylo z toho druhé a třetí místo. Třetí byla i koulařka Markéta Boučková výkonem 9.15m.
Další kolo družstev bude 10.6. v Plzni. Ted‘ čekají na chebské atleti dva mistrovské závody jednotlivců – o víkendu v Domažlicích (dorost, junioři a dospělí) a další týden ve Stříbře mladší a starší žactvo. Atleti na oba závody by měli být svými trenéry připraveni co možná nejlépe a při dobrém počasí by se do Chebu měli vracet s „osobáky“ a také s medailemi!