Na hříšti v Poohří zahájena montáž ocelové konstrukce zastřešení.
6.8.2012
Atleti opět s medailemi a rekordy.
6.8.2013
Vše

Naši atleti – maturanti.

Na upozornění, že někteří mladší nemusíte znát naše bývalé atlety doplňuji. Z leva : Michal Novák (bývalý člen klubu ), Magda Nováková, Jiří Gregor, Nikola Jelenová ( také naše bývalá atletka) a Petr Tirala. Pro připomenutí – Michala i Nikolu najdete mezi medailisty MČR v sekci REPUBLIKOVÉ MEDAILE.

Nedílnou součástí sportovního života bývá i život studentský. Málo kdy se o tom zmiňujeme, ale v tomto případě to považuji za doplnění témat plných sportu na titulní straně našeho webu.
Shodou okolností a náhod studují tři naši aktivní atleti společně na chebském gymnáziu ve stejném ročníku a dokonce i ve stejné třídě 4E. V minulých letech společně úspěšně reprezentovali náš klub i Gymnázium Cheb v nejvyšších republikových soutěžích i na mistrovstvích České republiky.
Magda Nováková, Jirka Gregor i Petr Tirala budou společně za pár měsíců maturovat a aktuálně jsme si s nimi užili jejich maturitní ples v kulturním domě „Svoboda“ . Prakticky okamžitě po skončení plesu se odjíždělo na závody OMJ v Praze – Strahově – kam odjel nakonec jen Jirka.
V dnešní době je spíše výjimkou, že jsou všichni tři stále aktivními atlety, protože převážná většina nebo spíše všichni naši mladí členové klubu končí se závoděním ve věku 16 či 17 let. Je třeba však připomenout, že všem třem koluje v žilách atletická krev po rodičích a pravidelný trénink či sport jim přijde po více než deseti letech práce v klubu jako samozřejmost.
Abych nezapomněl, máme ještě aktivního atleta maturanta na škole v Karlových Varech. Honza Toncar to neměl s dojížděním do školy a zpět po dobu čtyřech let studií vůbec jednoduché, ale i on vydržel jako aktivní atlet s poctivým přístupem k tréninku. I on je členem klubu již více než deset let. 
Spolu s trenéry doufáme, že budou vzorem pro ostatní mladší ročníky, kteří obdobně najdou cestu k dlouhodobé sportovní přípravě. Snad se i jim stane aktivní pohyb samozřejmostí a součástí jejich životního stylu.

Tímto všem čtyřem přejeme hodně zdraví a úspěchů ve škole i na dráze.

PS: To že není vždy jednoduché skloubit školní aktivity se sportovní přípravou a závody je vidět i z následujících událostí:

1.2. 2013 – tedy maturitní ples až do ranních hodin.

2.2. – v 6:30 odjezd do Prahy, kde Jirka startoval na halovém oblastním mistrovství – Karlovarského a Plzeňského kraje. Odpočinek po plese prakticky až v autobuse a v hale před soutěží – Na Jirkovi byla znát únava.

Petr je aktuálně zraněný a na jeho výkony si budeme muset nějaký čas počkat. Jeho start na MČR je momentálně ohrožen.

Pro naše juniory následuje 23-24.2. Mistrovství ČR juniorů, juniorek, v Praze Stromovce. 
JG.