Atleti opět s medailemi a rekordy.

V pražské hale na Strahově se uskutečnilo krajské mistrovství Západočeské oblasti ve kterém se mezi sebou utkali atleti a atletky Karlovarského a Plzeňského kraje ve všech kategoriích, kromě žactva.
Chebský Union skvěle reprezentovali dva atleti, kteří patří ke špičce i v republice.
Sprinter Miroslav Sabadin si již v rozběhu vytvořil nový osobní rekord na 60m (7.10), který ve finále, kde nedal svým soupeřům vůbec žádnou šanci, ještě zlepšil na skvělých 7.03, což je nový absolutní rekord chebského Unionu i v kategorii mužů, přestože je Míra ještě juniorem.

Markéta Petrikovičová (ještě žákyně) závodila v dorostenecké kategorii a z Prahy si přivezla dokonce tři medaile – od každého kovu jednu. Společně s Josefinou Duchkovou, Soňou Vejražkovou a Sárou Januškovou zvítězily ve velké bitvě ve štafetě na 4x200m (1:50.66). Na 60m finišovala na druhá (8.18) a v novém osobním rekordu na 200m (27.44) skončila třetí!

Pro bronzovou medaili na 800m juniorů si doběhl Jirka Gregor (2:01.88), který k závodu nastupoval unavený po předchozím maturitním plese…..
V týdnu testovaly svojí formu starší žákyně ve štafetě 3x300m na mistrovství Prahy a stejně jako loni, zvítězily ve velmi dobrém čase 2:13.92.
Den po rekordu na 60m ladil svoji formu na 200m Miroslav Sabadin, tentokrát v hale na pražském Olympu, rovněž při mistrovství Prahy. A opět běžel skvěle, když v novém klubovém rekordu prolétl 200m trat‘ za 22.65 sek.!
Za tři týdny (žactvo za měsíc) budou mistrovství České republiky jednotlivců v hale. Zbývá tedy ještě trochu času na kvalitní trénink (v Chebu záleží na počasí) a nějaký ten závod a snad cinkne i nějaká ta medaile. Loni byly z haly dvě…..