Ročenka 77 – historicky první ročenka klubu z roku 1977
5.8.2019
Krajské kolo Štafetového poháru – Cheb 23.5.2014 – výsledky
5.8.2017
Vše

MC Chebu – 8.5. 2014/2

http://www.kkas.snadno.eu/Vysledky-zavodu.html

VII.ročník-Malé ceny města Chebu – 8.5.2014
Kategorie 2003 – hoši
60m př.60mdálkaBodyCelkem
1.Očenášek DavidACMLA9.58.62.231+1+24
2.Vejražka MatějKLAST10.98.72.253+2+16
3.Špreňar PetrUNICH10.89.22.192+5+310
4.Rotnauer MatějTRIKV11.29.12.177+4+415
5.Kundrát JanAKSOK11.29.02.077+3+717
6.Sladký OndřejOSTRO11.19.52.096+6+618
7.Langmaier MathiasUNICH11.09.61.844+7+1122
Svatek VojtěchTRIKV11.59.72.139+8+522
9.Študlar VítUNICH11.010.01.804+9+1225
10.Lochschmidt FabiánCHODO11.810.11.8710+10+10   30
11.Holzer RadekTRIKV12.110.91.9611+13+8   36.532
12.Střelec PavelCHODO13.310.41.8913+11+9   39.533
13.Dostál LukášACMLA12.110.61.8011+12+12   39.535
14.Macák MartinTRIKV14.011.81.5514+14+1442
Kategorie 2004 – hoši
1.Čech TomášACMLA10.59.22.091+1+13
2.Charvát PetrAKSOK10.79.21.903+1+26
3.Bednář JakubUNICH11.79.91.844+3+411
4.Berka DavidAKSOK11.810.01.875+4+312
5.Lokinga LukášUNICH10.610.01.412+4+915
6.Kraft ŠimonTRIKV12.010.21.687+6+619
7.Svačina JiříOSTRO12.510.61.778+7+520
8.Šmíd DenisCHODO11.910.71.436+8+8     22
9.Janoušek DavidUNICH12.811.31.629+10+7  26
10.Blovský RobertACMLA13.410.81.1010+9+1029
Kategorie 2005 – hoši
1.Zikmund TomášUNICH10.310.01.811+1+13
2.Leopold KevinTRIKV10.310.21.751+2+36
3.Bartoš MartinTRIKV10.710.21.694+2+713
4.Vojíř JakubUNICH10.510.71.703+6+514
5.Ben Abdellatif JonasTRIKV11.010.71.705+6+516
6.Maxa MichalUNICH11.210.21.607+2+9   18
Tošovský DavidTRIKV11.710.61.7711+5+218
8.Hájek TomášOSTRO11.310.81.578+8+11     27
9.Sochůrek RadekTRIKV11.411.11.599+10+1029
10.Řepa VilémUNICH11.110.81.406+8+16  30
11.Baum ŠimonTRIKV11.411.21.579+11+11   31
12.Slezák JanUNICH12.612.31.7316+18+4   38.538
13.Husák AdamOSTRO12.812.11.6917+15+739
Meindelschmied JanUNICH11.912.01.5412+14+1339
15.Sekera TomášOSTRO12.411.71.5314+12+1440
16.Bokr MatyášCHODO12.011.91.5013+13+1541
17.Metlička MaximUNICH12.412.21.3714+17+1748
18.Orava TomášCHODO13.812.11.3718+15+1750
Kategorie 2006 – hoši
1.Šveňha JanUNICH10.511.01.861+3+15
2.Zeman MatějTRIKV11.010.21.742+1+36
3.Krbec LukášTRIKV11.010.31.822+2+26
4.Plaňanský MatějUNICH11.511.21.684+4+513
5.Klíček PetrTRIKV11.611.21.605+4+716
6.Žemlička OndřejOSTRO12.411.41.718+6+418
7.Fedor JanOSTRO12.111.61.656+7+619
8.Svoboda FilipACMLA12.311.61.507+7+821
9.Macák DanielTRIKV12.612.51.519+9+725
10.Graulich PetrACMLA14.313.01.2410+10+929
Kategorie 2007 – hoši
1.Ježek AdamKLAST11.710.91.532+1+25
2.Petrikovič TomášUNICH12.211.81.443+3+410
3.Prokop MatyášTRIKV12.711.81.505+3+311
4.Konvalina JonášUNICH11.311.11.311+2+9     12
5.Plevný AlbertUNICH12.712.31.555+7+113
6.Mansfeld TadeášUNICH12.512.01.414+5+514
7.Dachmann TobiasTRIKV12.812.31.407+7+620
8.Pazdera VojtěchKLAST13.612.21.3010+6+1026
9.Štulíř AdamCHODO13.613.01.3710+10+828
Šafařík FilipTRIKV14.112.61.4013+9+628
11.Frouz JakubUNICH13.113.21.298+11+1130
12.Rajser MartinUNICH13.513.51.349+12+1233
13.Holzer AdamTRIKV14.014.01.2012+14+1339
14.Neveselý TomášTRIKV16.213.81.1314+13+1441
Kategorie 2008 – hoši
1.Straka RobertOSTRO13.412.21.221+1+35
2.Hanek AdamTRIKV13.512.51.252+2+26
3.Vaculík RichardTRIKV14.913.41.344+4+19
4.Zeman MichalTRIKV14.313.31.193+3+410
5.Mecner JosefUNICH16.614.31.125+5+515
6.Bohm VáclavUNICH22.514.3996+6+719
7.Řepa LubošUNICH24.816.5637+7+923
8.Krcman JiříUNICH26.917.1848+8+824
9.Jaroš JanUNICH27.717.11009+9+624
Kategorie 2003 – dívky
1.Bauerová MarkétaUNICH11.09.51.951+2+14
2.Vébrová EliškaTRIKV11.19.41.892+1+58
3.Pelcová ValerieOSTRO11.89.61.948+4+214
4.Kůtková KristinaUNICH12.09.51.9411+2+215
5.Šebestová MonikaUNICH11.79.61.815+5+717
6.Ederová NikolOSTRO11.410.01.783+7+818
7.Kuglerová EliškaCHODO11.810.31.918+9+421
8.Valková Anna11.710.11.745+8+1023
9.Suková KarolinaUNICH11.99.91.7510+6+925
10.Boučková MarkétaUNICH11.610.61.714+11+1227
11.Slavíková MartinaCHODO12.010.91.8211+13+630
12.Syková MagdalenaUNICH11.711.01.615+14+14   33
13.Kotroušová TerezaTRIKV12.610.61.6313+11+1337
14.Voráčková MarkétaTRIKV12.710.51.5814+10+15    37.539
15.Zikmundová PetraUNICH12.911.41.7315+16+1142
16.Kejzarová Iva13.511.11.4816+15+1647
17.Freitingerová KarolínaOSTRO14.312.21.4717+17+1751
Kategorie 2004 – dívky
1.Hradská AnetaAKSOK10.99.32.001+1+24
2.Vaňková MarkétaTRIKV11.49.51.863+2+49
3.Janecká MichaelaCHODO11.99.71.954+4+311
4.Hofmannová NicoleAKSOK12.29.32.037+5+113
5.Nová KarolínaOSTRO12.010.01.715+6+1021
6.Česáková EliškaOSTRO12.610.41.8610+9+4     23
7.Gabrielová LudmilaTRIKV11.09.51.472+2+2125
8.Horáčková ZuzanaUNICH12.110.41.676+9+1227
9.Ryzáková KarolínaACMLA12.310.31.638+8+1430
10.Herbanszká TerezaOSTRO12.610.81.8410+15+631
11.Havlín JuliaTRIKV12.610.41.6310+9+14    34.533
12.Zemanová KateřinaUNICH12.810.61.7715+12+734
Bláhová AndreaACMLA12.610.21.5910+7+1734
14.Skopalová KateřinaAKSOK12.610.61.6510+12+1335
15.Nováčková JohanaOSTRO13.211.01.7416+18+842
16.Stejskalová ZuzanaUNICH13.310.61.6017+12+16    46.545
17.Doláková KristýnaUNICH12.410.81.449+15+22    51.546
18.Herzová ValerieUNICH13.911.01.6920+18+1149
19.Plavcová AntonieUNICH13.610.91.5318+18+1753
Staňková KristýnaOSTRO14.611.71.7322+22+953
21.Makovičková LucieUNICH13.611.11.5118+20+1957
22.Martyková SáraUNICH13.911.31.4821+21+2062
23.Pincová AlenaOSTRO15.511.71.3523+22+2368
Kategorie 2005 – dívky
1.Študlarová ZuzanaUNICH10.210.21.631+1+57
2.Peřinová AnnaCHODO10.410.51.872+3+27
3.Burešová LenkaOSTRO10.410.31.622+2+711
4.Dučínská AndreaCHODO11.710.61.9110+4+115
5.Kučerová EliškaTRIKV10.810.71.625+5+717
Šalátový VeronikaTRIKV10.511.01.624+6+717
7.Kneiflová EliškaTRIKV11.411.21.739+9+321
8.Rotová NikolaUNICH11.611.41.658+10+422
9.Desenská AdrianaUNICH11.211.11.566+7+1023
10.Kovařéková JohanaCHODO11.811.61.6311+10+526
Hodinová AgátaUNICH11.211.11.506+7+1326
12.Hejná DanielaOSTRO11.912.71.4613+16+1433
13.Peřinová ZuzanaCHODO11.811.71.5211+12+1135
14.Česáková IvanaOSTRO12.211.71.5614+12+1036
15.Šnoblová MagdalenaOSTRO12.512.41.3415+15+1646
16.Lelková BarboraTRIKV15.311.81.3417+14+1647
17.Košárová VeronikaUNICH13.112.81.3516+17+1548
Kategorie 2006 – dívky
1.Skalová TerezaUNICH11.010.41.801+1+24
2.Štrossová MagdalenaTRIKV11.510.61.853+2+16
3.Seifertová NatálieTRIKV11.610.91.694+3+310
4.Mašková LucieUNICH11311.01.632+4+511
5.Holotová MichaelaUNICH11.811.91.455+6+617
6.Otcovská EliškaTRIKV12.812.01.648+7+419
7.Doubravová BarboraUNICH12.11.71.367+5+820
SchaferováMagdalenaTRIKV11.912.01.406+7+720
9.Plaňanská NelaUNICH12.913.21.299+9+927
10.Heclová LauraUNICH13.013.21.2410+9+1029
Kategorie 2007 – dívky
1.Šíchová AnnaTRIKV12.111.61.573+4+18
2.Havlín ElenTRIKV11.811.11.331+1+810
Česáková AliceOSTRO12.311.31.454+3+410
4.Mecnerová JanaUNICH12.411.91.525+7+214
5.Benischová AdélaTRIKV13.311.21.439+2+415
6.Vaššová EmaTRIKV12.011.71.232+5+1118
7.Kabaluková NatálieUNICH12.512.41.356+9+621
8.Pařinová EliškaCHODO12.812.31.317+8+924
9.Brejchová KateřinaUNICH15.211.81.3818+6+529
10.Vokáčová EvaUNICH13.412.51.1510+11+1334
11.Fišerová ElaUNICH12.912.41.048+9+1835
12.Očenášková TerezaACMLA13.812.61.1812+13+1237
13.LochschmidtováLucieCHODO13.612.51.1211+11+1537
Gottschierová TerezaTRIKV14.013.81.3414+17+738
15.Sekerová LucieOSTRO14.312.81.3015+15+1040
16.Píbilová KarolínaUNICH13.912.61.0813+13+1743
17.Slavčevová VeronikaTRIKV14.613.61.1216+16+1547
18.Jílková NikolUNICH14.713.91.1317+18+1446
Kategorie 2008- dívky
1.Lišková Nina16.813.71.271+1+13
4x100m
1.AK SokolovHofmannová, Charvát, Hradská, Kundrát1:02.1
2.AC Mariánské LázněOčenášek, Čech, Valková, Ryzáková1:03.9
3.SKP Union ChebŠebestová, Horáčková, Študlar, Špreňar1:04.2
4.ŠAK ChodovBanerová, Peřinová, Bednář, Sladký1:05.2
5.SKP Union ChebLangmaier, Maxa, Syková, Lokinga1:05.8
6.TJ MDDM OstrovHájek, Janecká, Svačina, Pelcová1:05.9
7.Triatlet Karlovy VaryKohoušová, Gabrielová, Svatek, Bartoš1:06.2
8.Triatlet Karlovy VaryVaňková, Havlín, Kraft, Klíček1:07.0
9.SKP Union ChebStejskalová, Zemanová, Desenská, Študlarová1:08.0
10.ŠAK ChodovStřelec, Dučínská, Kuglerová, Lochsmidt1:09.1
11.Triatlet Karlovy VaryŠalátová, Kučerová, Holzer, Obdellafit1:10.0
12.Triatlet Karlovy VaryKejzarová, Vébrová, Sochůrek, Zeman1:10.2
13.SKP Union ChebZikmundová, Hodinová, Metlička, Zikmund1:11.5
14.Triatlet Karlovy VaryŠtrosová,Kneiflová, Tošovský, Rothbauer1:12.6
15.Triatlet Karlovy VaryHavlín, Seifertová, Leupold, Krbec1:12.8
16.SKP Union ChebŘepa, Janoušek, Doláková, Plavcová1:12.8
17.TJ MDDM OstrovFedor, Sekera, Nováčková, Burešová1:13.2
18.AC Mariánské LázněDostál, Blovský, Bláhová, Očenášková1:16.7
19.ŠAK ChodovKovaříková, Slezák, Orava Peřinová1:18.0
20.ŠAK ChodovSlavíková, Bokr, Šmíd, Rotová1:18.8