Krajské finále Štafetového poháru – Cheb 13.5.2015 – výsledky
5.8.2019
Podzimní závody předžactva – Cheb 10.10.2015
5.8.2016
Vše

MC Chebu – 14.5.2015

VIII.roč.- Malé ceny města Chebu- 14.5.2015

Kategorie 2004 – hoši
60m př.60mdálkaBodyCelkem
1.Charvát PetrAKSOK9.99.11.881+1+46
2.Velič TomášTRIKV10.79.21.995.5+2+29.5
3.Čech TomášACMLA10.09.62.102+7+110
4.Berka DavidAKSOK10.59.41.914+3.5+310.5
5.Lokinga LukášUNICH10.79.417.15.5+3.5+514
6.Kraft ŠimonTRIKV10.89.51.776+6+619
7.Sosna JosefUNICH10.110.01.774+7+1122
Vajc VáclavPROFI10.99.61.659+8+522
9Bednář JakubCHODO11.410.01.804+9+1225.5
10.Šmíd DenisCHODO10.99.61.618.5+7+1126.5
11.Vavruška PavelAKSOK11.810.11.7011+11.5+9 36.531.5
12.Janoušek DavidUNICH12.010.41.5812+14+1238
13.Blovský RobertACMLA12.410.21.4113+13+1339
14.Halbich PetrUNICH12.410.11.5014+11.5+ 14 39.5
Kategorie 2005 – hoši
1.Leopold KevinTRIKV10.89.11.871+1+13
2.Maxa MichalUNICH10.89.21.781+2+25
3.Červenka JiříCHODO11.39.81.713+5+614
4.Řepa VilémUNICH11.79.61.665+3+1018
5.Ben Abdelatif JonasTRIKV11.710.31.715+10+621
6.Sochůrek RadekTRIKV12.19.61.6411+3+1125
7.Orava TomášCHODO12.310.31.7010+10+828
8.Bokr MatyášCHODO11.910.31.647+10+1128
9.Sekera TomášOSTRO13.410.21.7317+8+530
10.Třesohlavý JanAKSOK12.39.71.6012+5+1431
Svoboda OndřejUNICH12.010.41.699+13+931
Slezák JanCHODO12.710.51.7714+14+331
13.Tošovský DavidTRIKV12.410.71.7513+16+433
14.Blažek MatoušOSTRO11.310.61.473+15+2038
15.Hájek TomášOSTRO11.910.81.587+19+1743
Tůma VítACMLA12.010.71.559+16+1843
17.Slepička VítACMLA13.010.21.3615+8+2245
18.Novák FilipPROFI12.410.81.6013+19+1446
19.Vejnar FilipUNICH010.01.5121+7+1947
20.Kolář JakubKLAST13.610.71.6219+16+1348
21.Šimmer JaroslavCHODO12.410.915.913+20+1649
22.Hataš JakubCHODO13.510.51.4118+14+2153
23.Slepička MatyášACMLA12.411.61.5013+21+2054
24.Batla KryštofCHODO14.312.41.4220+22+2062
Kategorie 2006 – hoši
1.Zeman MatějTRIKV11.09.41.811+1+24
2.Šveňha JanUNICH11.519.81.972.5+4.5+18
3.Krbec LukášTRIKV11.59.61.722.5+2+610.5
4.Obešlo FrantišekCHODO11.99.91.784+6+414
5.Ševčík FrantišekOSTRO12.49.81.736+4.5+515.5
6.Mrázek DavidOSTRO12.29.71.535+3+1119
7.Plaňanský MatějUNICH12.510.51.607.5+7.5+10 25
8.Fedor JanOSTRO12.610.51.629.5+7.5+926
Hnát DanielKLAST13.711.01.8013+10+326
10.Winter MarekCHODO14.210.61.6915+9+731
11.Zeronik FilipOSTRO14.211.31.6715+12+835
12.Ivanič TomášUNICH12.11.61.477.5+14+1435.5
13.Nádhera LukášUNICH12.611.21.429.5+11+1636.5
14.Macák DanTRIKV13.311.51.5012+13+1237
15.Timár JakubOSTRO13.112.01.4911+17+1341
16.Myslík VojtěchOSTRO15.311.71.4118+15+1750
17.Kalousek OndřejOSTRO14.212.21.2915+18+1952
18.Palacký KryštofOSTRO16.112.31.4619+19+1553
Putera PetrACMLA14.511.91.2417+16+2053
20.Graulich PetrACMLA16.612.512.920+20+1858
Kategorie 2007 – hoši
1.Prokop MatyášTRIKV10.910.71.662+5.5+18.5
2.Nikonov DanielUNICH10.510.41.571+1.5+79.5
3.Mansfeld TadeášUNICH11.410.41.646.5+1.5+2.5 10.5
4.Plevný AlbertUNICH11.111.11.594.5+7.5+517
5.Konvalina JonášUNICH11.110.71.534.5+5.5+919
6.Ježek AdamKLAST11.810.51.548+3.5+819.5
7.Hrdý JosefUNICH12.510.51.6015+3.5+422.5
8.Šafařík FilipTRIKV11.012.11.583+16+625
9.Samer VojtěchACMLA12.411.41.6414+10+2.526.5
10.Síbrt FilipTRIKV12.111.21.5010.5+9+1130.5
11.Huml MichalTRIKV12.311.11.4713+7.5+1333.5
12.Francl KubíkTRIKV12.311.11.4713+7.5+1334
13.Frouz JakubUNICH12.111.61.4210.5+11.5+15.5 37.5
14.Forch RobinUNICH11.911.91.389+14+1841
15.Linhart TobiasCHODO12.611.61.4616+11.5+14 41.5
16.Zeman JanUNICH12.811.91.4817+14+1243
17.Kopecký LukášCHODO11.413.81.326.5+20+2046.5
18.Maršík MatějOSTRO13.611.91.4220+14+15.5 49.5
19.Neveselý TomášTRIKV13.512.51.3919+17+1753
20.Šubjak FilipUNICH13.312.71.2618+18+2157
21.Pejšman TomášOSTRO15.116.91.3321+21+1961
Kategorie 2008 – hoši
1.Stockbauer RobertOSTRO11.210.91.491+3+37
2.Vojíř DavidUNICH11.311.01.622+4+1+7
3.Zeman MichalTRIKV11.410.51.573+2+27
4.Hanek AdamTRIKV11.710.11.406+1+512
5.Merhulik SebastiánOSTRO11.611.21.424+6+414
6.Grüner ŠtěpánTRIKV11.611.51.384+8+820
7.Myslík AntonínOSTRO12.412.01.338+9++926
8.Proser LadislavKLAST12.111.71.287+7.5+1226.5
9.Karbula FrantišekOSTRO12.411.11.168+5+1528
10.Pelc FrantišekOSTRO13.112.71.4012+14+531
11.Buřič FilipUNICH13.012.11.2911+10.5+11 32.5
12.Pacht ŠtěpánACMLA13.312.31.3013+12.5+10 35.5
13.Frček TomášCHODO13.311.78813+7.5+1737.5
14.Boleslav JosefOSTRO14.613.81.4017+16+538
15.Karbula VáclavOSTRO12.512.31.1010+12.5+16 38.5
16.Grof KristiánOSTRO13.812.11.2516+10.5+13 39.5
17.Franko KryštofOSTRO13.313.01.2113+15+1442
Kategorie 2009 – hoši
1.Vachlík RichardTRIKV12.911.91.534+2+1.57.5
2.Váša TheodorTRIKV12.111.31.351+1+68
3.Ševčenko MichalUNICH12.712.41.492+4+39
4.Bönisch AntonínTRIKV12.812.01.333+3+713
5.Molčík LukášTRIKV13.13.512.55+5+414
6.Killinger LudvíkPROFI14.413.71.536+8+1.515.5
7.Korellius KarelTRIKV16.113.61.439+6.5+520.5
8.Řepa LukášPROFI15.413.6847+6.5+922.5
9.Škarban ŠtěpánPROFI15.915.01.308+9+825
10.Škarban FrartišekPROFI131.129.07310+10+1030
Kategorie 2004 – dívky
1.Hofmannová Nicole10.49.32.094+3.5+18.5
2.Dušková ŠtěpánkaTRIKV10.39.11.953+1+610
3.Zemanová KateřinaUNICH10.29.31.941.5+3.5+712
4.Horáčková ZuzanaUNICH10.29.41.841.5+6+1118.5
5.Svobodová EliškaOSTRO10.79.71.885.5+10.5+8 24
6.Karolína NováOSTRO11.19.41.827+6+1225
7.Vaňková MarkétaTRIKV12.79.22.0219.5+2+425.5
8.Malatunková LuciePROFI10.79.71.705.5+10.5+13 29
9.Hájková EliškaUNICH11.79.61.8612.5+8.5+9 30
10-Horáková FrantiškaOSTRO11.29.61.728.5+8.5+14.5 31.5
11.Hradská AnetaAKSOK12.19.92.0615.5+14+332.5
12.Horáková FrantiškaOSTRO11.29.61.728.5+8.5+14.5
13.Langová NatálieOSTRO12.19.92.0015.5+14+534.5
14.Česáková EliškaOSTRO11.69.41.6911+6+1835
15.Herzová Valerie11.89.81.8514+12+1036
16.Herbánská TerezaOSTRO12.710.12.0819.5+16.5+2 38
17.Truong LindaCHODO11.210.41.718.5+20+1644.5
18.Stejskalová ZuzanaUNICH11.39.91.6310+14+2246
19.Martyková SáraUNICH11.710.11.6212.5+16.5+23 52
20.Tran LenkaCHODO12.310.31.6617.5+18.5+20 56
21.Nováčková JohanaOSTRO12.310.51.6517.5+21+21 59.5
22.Hekelová NatálieOSTRO14.410.81.7624+23+1461
23.Hekelová NikolaOSTRO13.710.61.6723+22+1964
24.Preislerová TerezaOSTRO13.410.31.5522+18.5+25 65.5
25.Potužníková KateřinaTRIKV13.310.91.5721+24+2469
Kategorie 2005 – dívky
1.Peřinová AnnaCHODO10.99.21.861.5+1+35.5
2.Študlarová ZuzanaUNICH11.19.61.795+6+516
3.Rotová NikolaCHODO11.49.71.876.5+8+216.5
4.Burešová LenkaOSTRO11.09.61.733.5+6+817.5
5.Dučinská AndreaCHODO11.09.81.783.5+9+618.5
6.Hejdová DomikaUNICH11.69.51.718+3+920
7.Vinšová EmmaUNICH11.49.61.706.5+6+1022.5
8.Česáková IvanaOSTRO11.910.51.8410.5+16.5+4 31
9.Finková AdrianaUNICH13.29.51.7017.5+3+1131.5
10.Jirásková AnnaACMLA13.011.01.9415.5+20.5+1 37
11.Peřinová ZuzanaCHODO12.110.31.6512+12+1539
Malichová EvaUNICH12.69.51.5214+3+2239
Ubryová LindaUNICH11.710.11.539+10+2039
14.Pokrupová AndreaOSTRO13.810.51.7720+16.5+743.5
15.Šalátová AmálieUNICH13.010.21.5915.5+11+18 44.5
16.Tokárová PatricieOSTRO13.410.41.6819+14+1245
17.Frončáková LuciePROFI10.911.71.401.5+23+2448.5
18.Dingová NatálieUNICH12.510.91.6213+19+1749
19.Bicencová EliškaUNICH11.910.41.3910.5+14+25 49.5
20.Rybáková MichaelaOSTRO14.910.41.6422+14+1652
21.Böhmová AlexKLAST20.710.81.6527+18+1459
22.Štěpánková HanaOSTRO13.211.01.5017.5+20.5+23 61
23.Hodinová AgátaUNICH15.612.81.6624+25+1362
24.Schwarzová KateřinaOSTRO16.111.31.5825+22+1966
25.Krausová SandraKLAST15.012.11.5323+24+2168
26.Šimicová AdélaOSTRO14.813.81.1621+26+2774
27.Linhartová PetraUNICH19.414.91.2326+27+2679
Kategorie 2006 – dívky
1.Doubravová BarboraUNICH10.19.61.763+2+49
2.Mašková LucieUNICH9.59.91.701+4+510
Skalová TerezaUNICH9.89.51.602+1+710
Kadlecová BáraTRIKV10.49.81.794+3+310
5.Láchová TerezaŘÍČANY11.010.01.887+5.5+113.5
6.Jirásková FrantiškaACMLA11.110.51.818+10+220
7.Seifertová NatálieTRIKV10.710.21.605+8.5+821.5
8.Drobná TerezieOSTRO11.210.01.599+5.5+923.5
9.Kosová TerezaTRIKV11.310.11.5910+7+1027
10.Šimandlová ViktiriaOSTRO10.910.61.506+11+1229
11.Drobná ViktorieOSTRO11.611.51.6114+15+635
12.Lichnerová TerezaCHODO11.411.01.4411+12+1639
13.Dvořáková NatálieACMLA12.110.21.4516+8.5+15 39.5
Jeřábková KamilaOSTRO11.511.41.4812.5+14+13 39.5
Červenková SáraUNICH11.511.11.4812.5+13+14 39.5
16.Kubíčková VeronikaACMLA13.112.01.5619+17.5+11 47.5
17.Volfová BarboraUNICH12.111.71.3916+16+1850
18.Heclová LauraUNICH12.112.01.4116+17.5+17 50.5
19.Makula NikolaACMLA12.812.51.3418+19+1956
Kategorie 2007 – dívky
1.Peterková NinaUNICH10.19.21.741+1+13
2.Bönischová AdélaTRIKV10.49.61.642+2+26
3.Trinerová NellaTRIKV11.010.01.618+3+415
4.Kaplanová LucieTRIKV11.010.41.598+5.5+619.5
5.Havlín ElenTRIKV10.710.11.453+4+1421
6.Šafaříková SylvaTRIKV11.210.41.6111+5.5+521.5
7.Česáková AliceOSTRO11.010.81.638.5+10.5+3 22
8.Stehnová DominikaOSTRO10.910.81.545.5+10.5+8 24
9.Šíchová AnnaTRIKV11.310.61.5412+7+928
10.Zýková JulieUNICH10.910.91.435.5+12+15 32.5
11.Vokáčová EvaUNICH11.010.71.438.5+8.5+17 34
12.Vášová EmmaTRIKV10.810.71.334+8.5+2436.5
13.Peřinová EliškaCHODO11.511.01.4814.5+13+12 39.5
14.Hořínková KarolínaCHODO11.611.11.4916.5+15+10 41.5
15.Sekerová LucieOSTRO11.711.71.5718+20+745
16.Jiříková BáraTRIKV11.611.01.3716.5+13+20 49.5
17.Šotová AnnaOSTRO11.511.01.2614.5+13+25 52.5
18.Fišerová ElaUNICH11.411.41.2113+16+2756
19.Hudácká AnnaUNICH12.512.21.4922.5+23+11 56.5
20.Slavčevová VeronikaTRIKV11.811.61.3420+18+2159
21.Kolbová KateřinaUNICH11.811.61.3420+18+2260
22.Hrdonková AdélaACMLA12.711.81.4325+21+1662
23.Němečková EliškaUNICH11.811.61.2120+18+2664
24.Blehová KateřinaOSTRO12.913.11.4526+28+1367
25.Čelikovská TerezaUNICH12.512.11.3422.5+22+23 67.5
26.Kabaluková NatálieUNICH13.012.41.3927+24+1869
27.Obídková DanielaOSTRO13.813.11.3929+28+1976
28.Jílková NikolUNICH12.612.81.1124+25+3079
29.Balážová VanesaOSTRO13.613.11.1928+28+2884
30.Balážová MichaelaOSTRO14.313.11.1230+28+1987
Kategorie 2008 – dívky
1.Kapicová MartinaUNICH11.210.81.341+1.5+46.5
2.Čadová KateřinaUNICH11.711.41.494+5.5+211.5
Lišková NinaUNICH12.011.21.475+4+312
4.Jakubů EliškaCHODO11.411.41.412.5+5.5+513
5.Potužniková MagdaTRIKV12.111.71.306+7.5+7.521
6.Dvořáková ŠtěpánkováPROFI12.911.112.18+3+1122
7.Šubrtová VandaUNICH13.011.71.309+7.5+7.524
8.Nová MarianaUNICH12.511.81.097+9+1329
9.Zdeňková AmálieUNICH13.812.512.510+10+1030
10.Homolková EmaKLAST14.013.11.2911+11+931
11.Dibalová KarolinaUNICH15.713.91.3213+13+632
12.Pincová EsterUNICH15.813.41.1414+12+1238
13.Maierová LucieCHODO14.514.211212+14+1339
Kategorie 2009- dívky
1.Fischerová TerezaUNICH12.811.91.441+2+14
2.Pokrupová ViktorieOSTRO15.211.81.393+1+26
3.Holá AnnaUNICH15.412.11.164.5+3+4.512
4.Kyzivátová NátálieTRIKV14.914.510.22+7.5+6.516
5.Richterová VanessaUNICH42.414.11.248+6+317
6.Batlová NellaTRIKV17.213.21.027+4+6.517.5
Pokorná SáraCHODO15.613.3844.5+5+817.5
8.Hertlová LucieTRIKV15.714.51.166+7.5+4.518
4x100m
1.AK SokolovHofmannová, Charvát, Hradská, Berka1:00.3
2.MDDM OstrovHermanská, Langová,Burešová,Nová1:01.1
3.Triatlet Karlovy VaryVelič, Havlín, Kraft, Vaňková1:03.6
4.SKP Union ChebZemanová, Horáčková, Stejskalová, Lokinga1:05.2
5.SKP Union ChebHejdová, Řepa, Študlarová, Vinšová1:05.4
6.SKP Union ChebHaájková, Ubryová, Maxa, Hodinová1:07.2
7.PROFISPORTNovák, Frančáková,Mazantuková, Vajc1:07.4
8.SKP Union ChebJanoušek, Martyková, Fincová, Sosna1:07.5
9.MDDM OstrovHájek, Sekera, Hekelová, Svobodová1:07.6
10.ŠAK ChodovPeřinová, Dučinská, Šmíd, Červenková1:07.7
11.SKP Union ChebŠveňha, Bicencová, Skalová, Mašková1:09.1
12.Triatlet Karlovy VaryAbdelafit, Seifertová, Kadlecová,Leupold1:09.5
13.Triatlet Karlovy VaryHavlín Elen, Sochůrek,Vášová, Zeman1:11.0
14.SKP Union ChebDoubravová, Plaňanský, Konvalina, Peterková1:11.7
15.ŠAK ChodovRotová, Peřinová, Šimer, Bokr1:13.1
16.Triatlet Karlovy VaryHuml,Trinerová, Prokop, Bönischová1:13.7
17.TJ KlášterecHnát, Ježek, Bóhmová, Homolková1:14.1
18.TJ KlášterecMalichová, Kolář, Proser, Krausová1:14.9
19.SKP Union ChebKapicová, Mansfeld, Vokáčová, Nikonov1:19.2
20.ŠAK ChodovPeřinová, Hořínková, Obešlo, Winter1:19.5
21.ŠAK ChodovLenka, Linda, Slezák, Batla1:19.9
22.SKP Union ChebČervenková, Plevný, Čadová, Vojíř1:20.6
23.SKP Union ChebFišerová, Hudácká, Forch, Volfová1:21.2
24.SKP Union ChebNěmečková, Zýková, Frouz, Ivanič1:22.4