Chebští atleti podstupují vrchol zimní sezony :
9.2.2015
MČR žactva – Jablonec 28.2.-1.3.2015
10.2.2015

Poslední kontrola výkonnosti před MČR žactva v hale v Jablonci se konala v Praze na Strahově na přeborech Ústeckého kraje. Tohoto přeboru se zúčastnila i malá výprava našeho klubu atletiky (2žáci a 5žákyní). Hned v první disciplíně v běhu na 60m si zlepšil osobní rekord J.Lališ na 7,83s a těšil se na svoji oblíbenou trať 60m překážek. Zde však velkou přemotivaností zakopl o první dvě překážky a zcela si rozhodil svůj běžecký rytmus. Přesto doběhl na třetím místě ve slušném čase 9,24s. Na MČR v Jablonci si musí dát na toto zaváhání velký pozor a pořádně se soustředit na každou překážku. Dále běžel 60m P.Pinc za 8,53s a 60m překážek za 10,12s a k tomu ještě 150m za 20,26s. Vše těsně za osobními rekordy. Mezi staršími žákyněmi začala své představení na 60m po dvoutýdenní nemoci K.Jarošová a vyhrála svůj rozběh v čase 8,47s. Více po dohodě s trenérem neběžela. Svoji rychlost na 60m testovala také A.Tiralová a vyhrála svůj rozběh v čase 8,21s. Po zranění se na 60m ukázala R.Škrnová a zaběhla slušných 8,80s a také A.Hanykýřová ukázala své rychlostní zlepšení a doběhla na 60m těsně za osobním rekordem v čase 9,12s. Běh na 150m žákyň celkově vyhrála A.Tiralová v osobním rekordu 19,56s, což je velice dobré pro její hlavní trať běh na 300m, na kterou se na MČR v Jablonci bude soustředit. Těsně za svými osobními rekordy zaostala R.Škrnová i A.Hanykýřová časy 20,95s resp. 22,47s. Velký osobní rekord si zaběhla H.Kročáková v běhu na 800m a skončila časem 2:36,85s čtvrtá. Cekem vzato byli atleti a atletky z Chebu na tomto přeboru hodně vidět a to jim ještě chyběl nemocný M.Nádhera. Doufáme, že se všichni, kteří pojedou na MČR žactva do Jablonce, dají zdravotně do pořádku a že nám bude přát i štěstí a nějaké to dobré umístění do Chebu dovezeme. Držte nám palce.