Chebští atleti na Domažlicku.

V závěru týdne si chebští atleti zazávodili na Domažlicku konkrétně v Bělé a v Domažlicích.
S „Bělskou míli“ byla velká spokojenost, protože nejhorší umístěním chebských bylo druhé místo.Starší žák Adam Študlar testoval svojí formu před mistrovstvím republiky na trati 60m. Z rozběhu postoupil časem 7.95 sek. a ve finále zvítězil časem 7.84 sek. Rovněž dvě mladší žákyně Kateřina Jarošová a Sabina Břicháčková nedaly ostatním sprinterkám šanci.Zvítězila Jarošová za 8.46 (v rozběhu 8.38!) a druhá byla Břicháčková 8.61 sek. Dorostenka Markéta Petrikovičová běžela 100m v čase 13.29, což byla stříbrná medaile.
Hvězdné házení na Domažlicku je mítink, který už tradičně patří do kalendáře české atletiky. Na startu nechybí naši nejlepší vrhači – letos v Domažlicích uzavírala sezónu dvojnásobná olympijská vítězka a světová rekordmanka Bára Špotáková a tak divácká kulisa byla značná. V běžeckých disciplínách se z chebských atletek dařilo Markétě Petrikovičové, která doběhla třetí na 400m (62.11) a pátá skončila Martina Láská (67.14).