VC Chebu 2018
10.6.2018

3.kolo OMD mužů a žen – Nýřany 30.6.2018

Atleti do baráže o II.ligu

Vítězstvím ve třetím kole krajského mistrovství družstev Západočeské oblasti si muži Unionu (tým složený převážně z juniorů a dorostenců) vybojovali postup do baráže o II.ligu, která se uskuteční 22.září v Plzni
Závody proběhly v Nýřanech a byly opět v plné režii chebského týmu. Atleti Unionu dokázali vyhrát šest disciplín! Mezi velké opory patří Lukáš Petrikovič, který zvítězil jak na 100m (11.56, tak na 200m (23.61) a spolu s L.Osinkem, M.Vaidišem a A.Hadem vyhráli i štafetu 4x100m (45.97). Běh na 400m se stal kořistí Daniela Vaidiše v osobním rekordu – 52.42, stejně jako běh na 1500m pro Vítka Fialu (4:32.56 min). Skok do dálky vyhrál Adam Bauer (5.85m) a překvapivým vítězem na 110m překážek byl Petr Pinc (20.44).
Chebská děvčata skončila opět třetí, přestože měla na druhé místo v celkovém pořadí, ale odjezdy některých atletek na prázdniny, poměrně silně oslabily tým. Dvakrát druhá byla sprinterka Kateřina Jarošová – 100m – 13.11 a 200m – 27.49sek.
Tereza Poncová v dálce výkonem 4.84m byla rovněž druhá, stejně jako Martina Láská v běhu na 100m překážek (18.13 sek.)
Atleti si chvilku odpočinou a začnou se připravovat na srpnové a zářijové pokračování atletické sezóny. Funkcionáři Unionu už jsou v plné přípravě na Velkou cenu, která letos bude v úterý 4.9. od 17.00 hod. Určitě přijd‘te!