2.kolo OMD mladšího žactva a 1.kolo OMD staršího žactva – K.Vary 14.6.2018
10.6.2018

2.kolo OMD mužů a žen – Plzeň 10.6.2018

Atletická družstva opět úspěšná

I druhé kolo mistrovství družstev dospělých Západočeské oblasti v Plzni dopadlo velmi dobře pro oba týmy Unionu Cheb.
Muži opět vyhráli a tak se přiblížili svému snu, postoupit do kvalifikace o II.ligu. Ženy byly tentokrát třetí a celkově jsou na druhé příčce. Dlužno připomenout, že oba týmy jsou složeny z atletů z dorostenecké a juniorské kategorie.
Tým mužů se mohl opět spolehnout na Stanislava Sztrapka, který vyhrál 100m (11.63) a další body přidal i za druhé místo na 200m /(23.71). Stylem start cíl vyhrál 800m (2:02.32) Daniel Vaidiš, který se dostává do výborné formy. Dalšími vítězi svých disciplín se staly „neporazitelný“ Vítek Fiala na 5000m (16:39.09!) a nováček na trati 400m překážek Michal Brych (63.83), Hned prvá tři místa (!) obsadili chebští sprinteři ve štafetě na 4 x 400m.
Družstvo žen mělo svoje opory rovněž ve sprinterkách. Aneta Tiralová vyhrála 200m (26.38) ve svém letošním nejlepším čase a hned za ní doběhla Kateřina Jarošová (26.78). V sektoru oštěpařek se poprvé letos objevila Romana Škrnová a hned předvedla svůj talent a vyhrála výkonem 33.26m.
Další kolo se uskuteční v závěru měsíce června (30.6.) a chebští atleti a atletky pochopitelně nebude chybět.