Běh Smolnickým kopcem – Chodov 13.10.2019
15.10.2019
Zápis 11/2019
20.10.2019
Vše

Zápis 9/2019

Zápis z porady vedení atletického klubu Unionu Cheb dne  5.9.2019

Přítomni: J. Přibáň, P. Učík, J.Kastner, P.Tirala, O.Meiserová, M.Láská 

M.Novák, J.Langmaierová

Omluvena: L.Němečková

Program:   1) Kontrola zápisu ze schůze 8.8.2019

                  2) Účast na závodech

                  3) Příprava účasti na závodech

                   4) Různé

 Ad1) všechny body zápisu byly splněny                                                                                                                                  

 Ad2) 17.8. –  Domažlice – Chodská patnáctistovka  –  STŽ –1. D.Hejdová (8.43)                                         3= V.Babyncová (8.61), 300m V.Babyncová – 3.(44.28)

           21.8. –  Nýřany – Malá cena Viktorie – slabá účast ostatních klubů

           25.8. –  Stříbro – IV.kolo mužů a žen – postup žen (žákyň) do baráže.

                       muži druzí.                                                                                                               31.8. – Písek -Gigant – v Karlovarském kraji((žky) -1., ale na postup na  

                      M Čech nejdou. Dorostenci – druzí.

          1.9. – Domažlice –Házení – ml´žky 1. N.Peterková (46.54), 2. J.Šmrha

                     (28.99)

          4.9.Ostrov – 3.kolo  ml. + 2.kolo stž. Žactva – postup ml.žactva do finále  

                a postup st.žactva na M.Čech.

   Ad3)10.9. (út) M.Lázně – Mem H.Trejbalové – z (16.50) – bus 15.00 hod

            12.9. (čt) – Bělá – Bělská míle – z – 17.30 – auta

            13.9. (pá) – Cheb – Sportovní den

            14.9. (so) K.Vary – MČR – st.žactva –  z  – bus  8.30

            15.9. (ne) Plzeň – finále OMD ml žactva – z (11.00) bus – 8,00

            17.9. (út) K.Vary – Přípravky – bus

            20.-22.9.(pá-ne) Kolín M-ČR žactva – ???

25.9. (st) Ostrov – víceboje ml. žactva – bus

29.9. (ne) Děčín – baráž – II.liga – bus 6.00 hod

29.9. (ne) Chodov – OMJ předžactva – bus

29.9. (ne) Kladno – mezikrajové utkání mladšího žactva – bus

      Ad4)  1) Velká cena – bez problémů

                 2) Čokoládová tretra -krajská kola – od 15.3 – 15.5.2020 – návrh na

                 termín – koncem dubna

               3) Talent SpS (2004–2007) velikosti triček

                    děvčata – Králová (04), Hejdová (05), Babyncová (04) = 2xS 1 x M

                    kluci – J.Šmrha (05),  T.Čada (05),  M.Aust (07) 1xL 2xM

                 4)  M-ČR žactva – start dvou štafet (ubytování zajištěno) v nominaci    – J.Šmrha. A.Králová (8.21 – 43.32),  D.Hejdová (8.40 – 49.11) N.Peterková (8.61 – 46.01 )V.Babyncová (8.65 – 44.61)  L. Ubryová (8.76 – 43.85) M. Hrůzová (8.79 – 50.35),

                  5) převzetí atletů do nových skupin – nedojde ke změnám, pouze va

                  vyjímečných situacích

                   6) příprava tělocvičen – jako loni

                   7) testy SpS – do 30.10 (2004-2007) skok do dálky z místa, autový

                    hod (ml.žactvo 1 kg, starší 2 kg), vytrvalostní běh 6/12 minut, 50m    

                    z polovysokého startu

Další schůze  26.9 .2019 ( čt)  od 18.30 hod.