Zápis 6/2014
11.6.2014
Zápis 8/2014
11.8.2014
Vše

Zápis 7/2014

Zápis z porady vedení atletického klubu Unionu Cheb dne 18.8.2014
Přítomni: J.Přibáň, P.Učík, P.Tirala, M.Novák, J.Kastner 
Host: L.Němečková, I.Vejražková

Program: 1) Kontrola zápisu ze schůze 15.7.2014
2) Hodnocení závodů
3) Účast na závodech 
4) Velká cena – hodnocení
5) Různé

Ad1) všechny body zápisu byly splněny

Ad2) 22.7. Kladno 2014 – osobní rekord A.Študlara (tabulky ČR) – 60m (7.47) + 300m (36.93), M.Sabadin – 100m + 200m (11.14  +22.21), M.Petrikovičová 100m + 200m (13.14 + 60.78!), D.Richer 100m + 200m (11.46 + 22.93)
           5.8. Bílina – Bílinský polytan – A. Študlar – klubový rekord žactva na 500m (1:10.11), vyhráli – D.Richter (150m – 16.82), M.Petrikovičová (150m – 19.73)

Ad3) 19.8. Domažlice – Chodská patnáctistovka 
          23.8. Vlašim – IV.kolo II.NL 
          27.8. Plzeň – st. – Malá cena Viktorie –velký bus
  30.- 31.8. Jablonec – so-ne – MĆR do 22let – přihlášeni S.Janušková (800m), M.Sabadin (100m + 200m)
            4.9.Cheb – „Zlatá dráha“ – čt. – Chebské sportovní hry pro žáky 3.tříd 
            6.9. Písek – so. – Gigant – velký bus – odjezd v 6.30
         10.9. Chodov – st. – III.kolo OMD mlad.žactva – bus
         14.9. Kladno –so – M Čech družstva dorostu – bus
         13.9 Praha – Slávia – M Čech družstva žactva 
         18.9. Bělá – st. Bělská míle -auta 
         19.9. Domažlice – pá – Hvězdné házení – auta
         20.9. Plzeň – MČR žactva

Ad4) Velká cena – 29.7.2014 – samostatné hodnocení

Ad5) a) příprava na M-ČR žactva – štafety – úkol pro P.Tiralu
          b) nejmladší žactvo (2006 – 7) převezme J.Langmaierová, spolu s ní L.Němečková.
              První trénink 2.9. od 16.30 na „Zlaté dráze“. Zajistit trenéra k ročníku 2008!!!
          c) Chebské sportovní dny – 4.9.2014 – musíme zajistit tři atletické disciplíny
          d) v šatnách na hřišti jsou umístěny skříňky – jak využívat
          e) doplnit chybějící písek

Další schůze 11.9.2014 od 19.00 hod. v CA