OMJ žactva – Stříbro 13.6.2020
14.6.2020
2.kolo OMD ml. žactva + 1.kolo OMD st. žactva – K.Vary 17.6.2020
19.6.2020
Vše

Zápis 6/2020

Zápis z porady atletického klubu Unionu Cheb – 10.6.2020

Přítomni:  J. Přibáň, P. Učík, P. Tirala, J. Kastner, O. Meiserová, M.Novák, M.Láská,

                 J.Langmaierová, J.Němečková, P.Plaňanský

Program:  1) Kontrola zápisu ze schůze 13.5.2020

                  2) Hodnocení závodů

                  3) Účast na závodech

                 4) Různé

 Ad l)         Splněno

Ad 2)   16.5. Cheb – (110) zah. závody –  dopoledne žactvo, odpoledne dospělí – vše    

                                 proběhlo v pohodě. 

             23.5. K.Vary – stejný systém závodů – opět vše v pořádku, kromě počasí

             23.5. Stříbro – D.Vaidiš 300m – 37.35, J.Šebo – 1500m 4:10.56,

                        M.Langmaier 200m 23.87

             27.5. Ostrov – Mem. M. Kitzbergra – bohužel nešla časomíra – špatné počasí 

             30.5.  K.Vary – skokanský mítink – zima, přesto osobní rekordy

               1.6.  Cheb – (63) Spolu na startu–výborně uspořádáno, foto v televizi,

                                   předžactvo

               3.6. Ostrov–OMJ ml.žactva v 5boji–3 medaile(!) 2. Š.Němeček +

                                    N.Peterková,  3. M. Aust

               6.6. Cheb – Malá cena (179 účastníků) medaile pro Union – 1.místo

                      A.Turner (2010), A.Aišman (2013), A.Macholán (2014), A.Levová   

                     (2010), K.Hamanová (2014  – celkem –  5 zlatých, 4 stříbrné, 4 bronzové

               6.6. Domažlice –  mítink výborné výkony – rek Unionu 300m př. 40.12

                       M. Langmaier

               7.6. Cheb – (130) běžecký mítink – sprint. 3boj –vítězka A.Králová,  třetí

                      V.Babyncová, vítěz L.Petrikovič, druhý M.Langmaier

Ad 3)    13.6. (so) Stříbro – OMJ ml.+st.žactva KKAS+PKAS  (bus – 7.45)

             17.6. (st)  K.Vary – OMD  ml.+ st.žactvo (bus – 14.15)

             19.6. (pá) Domažlice – mítink – auto??

             20.6. (so) K.Vary – mítink – (bus – 8.30)

             27.6. (so) K.Vary – gigant – (bus – 8.45)

              4.7. (so) Bílina – I.kolo II.liga

              4.7. (so) Č.Budějovice – I.kolo I. liga

            11.7. (so) Plzeň – OMD M+Ž –(bus – 8.00)

            18.7. (so) Domažlice – II.kolo I. ligy

            19.7. (ne) Plzeň (??) – II. Kolo II.ligy

             26.7. (ne) Domažlice – Hvězdné házení

               1.8. (so) Sušice – OMJ (dorost, junioři, dospělí)

Ad 4)    1) MC – napříště zachovat disciplíny, raketka ze dvou míst, psát do počítače

             2) webový portál města Chebu ohledně sportu (www.sportujvchebu,cz) –

                   zástupce P.Tirala

              3)  posilovna – stroje

              4) nabídka ČAS – upomínky

              5) vedení jednotlivých družstev v sezoně 2020

                   ml.žákyně – L. Němečková,  ml.řáci – J. Kastner

                   st.žactvo – P. Učík

                   dorostenky – P. Tirala

                   junioři – M. Novák 

                   ženy – J.Přibáň

  Další schůze – 8.7.2020 (st) od 18.00 hod. na hřišti