Zápis 5/2015
11.5.2015
Zápis 7/2015
11.7.2015
Vše

Zápis 6/2015

Zápis z porady vedení atletického klubu Unionu Cheb dne 11.6.2015
Přítomni: J.Přibáň, P.Učík, P.Tirala, L.Němečková, J.Kastner, J.Langmaierová, 
Omluvena: I.Vejražková
Neomluven: M.Novák
Program: 1) Kontrola zápisu ze schůze 21.5.2015
2) Hodnocení závodů
3) Účast na závodech 
4) Různé
Ad1) všechny body zápisu byly splněny

Ad2) 23.5. – Stříbro – OMJ žactva KKAS + PKAS – získali jsme 12 zlatých + 2 stříbrné + 7 
bronzových medailí – Zlato – stžci – M.Nádhera – 60m (7.11) + 150m (16.70), 
60m přek. J.Lališ (14.42) + 200m přek.(28.22)+oštěp (48.87), stžky – A.Tiralová
300m (40.93), mlžci – A.Had 150m (19.70), L.Petrikovič 60m přek. (10.79) + 
300m (43.40),4x60m Špreňar, Langmaier,Had, Petrikovič (33.19), mlžky 4x60m 
Lišková Maydlová, Nohejlová, Uhlová (34.49), přípravka 4x60m Skálová, 
Mašková, Horáčková, Zemanová (48.87)
27.5. – K.Vary – 2. kolo předžactva – 1. (06) Lucie Mašková, 2. (07) Daniel Nikonov 
+ (09) Michal Ševčenko, 3. (06) Jan Šveňha + (07) Nina Peterková + (08) 
Martina Kapicová. 
30.5. -Vlašim – 2. kolo II.ligy – druhé místo, celkově vedeme – vítězové disciplín – 
M.Petrikovičová – 200m (25.63) + 400m (60.93), S.Janušková 800m (2:22.04),
D.Richter 100m (11.26) + 200m (22.20).
2.6. – Chodov – víceboje předžactvo – 1.(08) Martina Kapicová, + (06) Jan Šveňha,
2. (06) Lucie Mašková, 3. (04) Lukáš Lokinga, (07) J.Konvalina, (08) D.Vojíř, 
(07) Nina Peterková,
6.6. – Tábor–OMJ dospělých, dorostu, juniorů – výborné!! 6 zlatých, 4 stříbrné, 4 
bronzové a 4 čtvrtá místa!! Zlato – dorost 100+200m D.Richter 10.97 + 22.36,
M.Petrikovičová 12.70 + 26.02, 4x100m (Tiralová, Petrikovičová, Sabadinová,
Škrnová) 49.87, Stříbro – M.Nádhera 100 + 200m 11.14 (roz.11.08!) + 22.74, 
300m př. J.Lališ 44.62, 4x100m DCI (Osinek,Richter,Kůtek,Nádhera) 44.84. 
Bronz – 200m A.Tiralová 26.45, 300m př. P.Pinc 45.64, 400m př. J.Toncar 
65.07 Dálka L.Břicháčková 5.01. Čtvrtá místa – 100m A.Tiralová 12.92, 200m 
Š.Sabadinová 26.96, 800m K.Utíkalová 2:35.77, 100m př. L.Břicháčková 16.47
10.6. – K.Vary – OMD ml.žactvo – ml.žákyně druhé, ml.žáci – první
13.6. – Sušice – 3.kolo II.ligy – první, celkově vedeme – vítězové disciplín –M. 
Petrikovičová 200m (26.45) + 400m (60.39), Sára Janušková 1500m (5:04.89),
Martina Láská 400m př. (71.44), 4x100m (Chramcová, Prokopová, Janušková, 
Láská) 53.55 

Ad3) 14-19.6 – Plzeň – Olympiáda mládeže (J.Lališ, M.Nádhera, L.Petrikovič, K.Jarošová,
A. Tiralová 
20.-21.6. (so-ne) – Ostrava – MČR dorostu a juniorů – D.Richter, M.Petrikovičová.
Š.Sabadinová, M.Láská, T.Kristková, J.Danihelková, A,Tiralová, K.Jarošová,
M.Nádhera, L.Osinek, T.Kůtek 
24.6. (st) – Cheb – Olympijský běh – Sraz na hřišti – 16.30 – 17.30 děti (400m+800m) 
18.00 dospělí
27.-28.6. (so-ne) – Plzeň – MČR – dospělých – D.Richter. M.Petrikovičová + 4x100m 
+ 4x400m
2.7. (čt) – M.Lázně – Memoriál H.Trejbalové – bus 
25.7. (so) – Nové Město n/M. – Velká cena
28.7. (út) – Tábor – Velká cena
1.8. (so) – Marktredwitz 
4.8. (út) – Bílina – Bílinský polytén
12.8. (st) – Velká cena města Chebu
15.8. (so) – Bílinská půlka
16.8. (ne) – Domažlice –Chodská patnáctistovka

Ad4) a) 
a) Trénink v červenci a v srpnu – středa od 16.30 – 18.00
b) OMD STŽ – l.kolo OMJ (STŽKY – 3.UNICH – STŽCI – 2.) + 2.kolo klasicky v září
c) tělocvičny – informace o hale – dopracujeme na příští schůzi
d) ubytování na M-ČR žactva v Praze – 8 osob
e) Sportovní hry v Chebu v pátek 4.9. od 9.00 hod


Další schůze – 14.7.2015 (út) od 19.00 hod. v CA