MČR žactva – Praha Stromovka 29.2.-1.3.2020
4.3.2020
Březen 2020
9.3.2020
Vše

Zápis 2/2020

Zápis z porady vedení atletického klubu Unionu Cheb – 27.2.2020

Přítomni: J. Přibáň, P. Učík, P.Tirala, J.Kastner, O.Meiserová, M.Novák,      

                M.Láská, J.Langmaierová,

Omluveni: L.Němečková

Program:   1) Kontrola zápisu ze schůze 21.1.2020

                  2) Účast na závodech

                  3) Příprava účasti na závodech

                   4) Různé

 Ad1) všechny body zápisu byly splněny                                                                                                                                        

 Ad2)  25.1.Praha – KKAS – ml.+ st.žáci – 14 Z –14 S –6 B – celkem 34 medailí

           26.1. Praha KKAS – předžactvo – 6 Z – 8 S – 8 B – celkem 22 medailí

                    Celkově 56 medailí, v roce 2019 rovněž 56 medailí !!!

         1.-2.2. Mistrovství Prahy 400m – D.Vaidiš 51.69, V.Zýka 53.21,      

                     V.Babyncová 62.83  M.Šebestová 62.87, 1500m Šebo 4:09.0

         15.-16.2. – Ostrava –MČR juniorů 8. – 800m D.Vaidiš (roz.1:57.09), 1500m    

                     J.Šebo 4:07.23min

  Ad3)   29.2. -1.3. – MČR žactva – J.Šmrha (300m + 150m), T.Čada (300m),       

              L.Ubryová (300m), 4 x 200m (L.Ubryová, K.Hynková, T.Skalová,        

              D.Hejdová)

             14.3. (so) – Bělá n/R – Bělská pětka – bus

             22.3. (ne) – Tachov – MemoriálM.Machta – bus

  Ad4  1) soustředění v Domažlicích 8.4. (st) – 12.4. (ne) – počet – cca 26 lidí

           2) SPS – končí 2020 (trénink – stžci 3-4x týdně, ml.žactvo 2-3x, atl.přípr.

               1-2 týdně – dvě soustředění, II.pásmo – st.žci 25(15), ml.žci 35(20),      

                atl.předžactvo 160 (80)

           3) Dvě nové trenérky  TAP – A.Králová, O.Meiserová – začnou od dubna 

           6) Pojištění VZP  najdete na www. cuscz.cz  v rubrice služby     

           6) VH KKAS bude v Chodově 10.3. Zúčastní se J.Přibáň, P.Tirala

           7) Hostování do Triatletu – J.Šebo, D.Vaidiš, D.Richter, L.Petrikovič –

               náhrada děvčata , do Startu KV – V.Fiala, V.Zýka, M.Langmaier. Na   

              hostování do Chebu se hlásí – Bára Bílková ze Sokolova

           8. Přihláška na doškolení trenérů – P.Tirala, J.Kastner, P.Učík

           9) Mistrovství klubu v přespolním běhu – 28.3. (so)

         10) jednání s městem ohledně Zlaté dráhy – zádavací dokumentace –

               dodělání na podzim

11) Zajistit na podzim pro předžactvo soustředění – pá -neděle např. Ve

                F.Lázních nebo Kynžvartě.    Další schůze  26.3.2020 (čt)  –   od 19.00 hod. na hřišti