Sprinteři chebského Unionu neporazitelní!

Atleti chebského Unionu úspěšně závodili na 49. ročníku Chodské patnáctistovky v Domažlicích. Dařilo se hlavně sprinterům, jmenovitě Davidu Richtrovi a Matěji Nádherovi.
Na stupních vítězů 100m dorostenců stáli pouze tři chebští „rychlíci“. Vítězem byl David Richter (11.43) před Matějem Nádherou (12.09) a Lukášem Osinkem (12.44). Pýchou se „nafukovali“ chebští trenéři i při žákovském sprintu na 60m. Nejrychlejší byl Matěj Nádhera (7.55) těsně před Adamem Študlarem (7.58).
Adam Študlar vůbec patřil mezi ty, kteří stáli víckrát na stupních vítězů – celkem třikrát. (!!) a dokazuje, že je dobře připraven na zářijové mistrovství České republiky žactva. Adam vyhrál běh na 300m ve velmi dobrém čase 38.01 sek. a osobní rekord v dálce (5.28m) mu zajistil druhé místo.
I Markéta Petrikovičová se vracela s odměnou za stupínky vítězů, konkrétně – druhé místo na 100m (13.10), horší už to bylo s během na 300m, kde dosáhla průměrného času – 44.42 sek.
Prosadili se rovněž oštěpaři – Jan Lališ skončil druhý mezi žáky (41.90m), stejně jako dorostenka Jana Danihelková (31.93).
Atletky chebského Unionu ted‘ o víkendu budou bojovat ve IV. kole národní ligy ve Vlašimi a žactvo bude závodit ve středu v Plzni na Malé ceně Viktorie.