Baráž o II.ligu družstev žen – Děčín 29.9.2019
10.10.2019
Podzimní závody předžactva – Cheb 10.10.2019
15.10.2019
Vše

Podzimní závody předžactva – výsledky – Cheb 10.10.2019

Podzimní závody – 8.ročník – Cheb 10.10.2019










Kategoriepořadíjménoraketka60mdálka
20121/3Kubinčák Michal 13.6010.63.12

2/6Koudelka Kryštof10.8011.43.00

3/9Aišman Adam (13)10.7011.82.47

4/16Macholan Alex (14)9.0012.82.28

5/17Zadrapa Radek (13)5.8012.62.18

6/19Hrstka Ondřej (13)5.2012.51.68

7/20Němec Daniel (14)6.3014.11.93

8/22Huml Martin (14)7.0013.51.60

9/26Aišman Martin (15)6.3014.21.67

10/26Prokop Jan (14)3.9019.31.31






2011¼Řeřicha Lukáš10.2010.63.05

1/5Ficher Tobiáš12.5010.93.00






20101/3Turner Alexandr21.709.63.58

2/7Durčák Matěj17.6010.13.29

3/8Hrubý Filip17.3010.63.28

4/13Benedikt Lukáš12.8011.42.55

5/14Zýka Jiří7.0012.32.82






2009¼Ševčenko Michal26.8010.03.74

2/7Koudelka Matyáš14.309.43.73

3/11Dundek Nico Alonso25.5010.53.16

4/12Seidl Antonín18.9010.53.42

5/13Jaroš Jakub21.5011.13.22

6/17Selbr Šimon19.2011.03.10

7/19Mezek Jakub18.8011.23.21

8/20Vávra David7.5010.83.00






20081/5Němeček Štěpán31.109.04.31

2/6Vojíř David21.008.93.89

3/9Srnka Sebastián35.0010.33.62

4/10Sýkora David18.3010.03.66






20121/7Pacovská Aneta (13)5.5012.62.24

2/10Janoušková Kristýna (13)7.4013.81.90

3/12Hrubá Alena (13)3.4012.72.41

4/12Staňková Barbora (13)5.8012.81.60

5/12Kubinčanová Kateřina (13)5.9013.81.90

6/15Hamarová Kristýna (14)5.2014.01.96

7/17Přibáňová Eliška (14)4.6013.61.51

8/23Patriková Barbora (14)4.1015.11.35

9/26Kanystraci Kristýna (14)3.6015.31.16

10/27Pimperová Viktorie (14)3.0015.31.16






2011¼Slavíková Anna11.7010.92.76

2/6Peroutková Johana9.0010.92.79

3/6Musilová Veronika8.0011.12.55

4/12Kutílková Mariana9.8011.82.48

5/13Skalová Adéla8.8011.82.50

6/16Faltusová Karolína9.9012.72.07

7/17Humlová Eliška5.5011.82.31






20101/3Staňková Tereza21.209.53.67

2/6Bauerová Eliška10.4010.53.27

3/11Fedasová Ema5.8011.22.48

4/11Gregorová Emma9.5011.22.44

5/12Brettlová Alžběta8.6011.32.45






20111/5Žabková Markéta16.509.43.57

2/11Fischerová Tereza25.4010.23.38

3/12Markusová Tereza9.909.43.50

4/12Richterová Vanessa17.409.93.30

5/13Marková Karolína10.009.63.46

6/16Matějíčková Lucie13.6010.23.11

7/21Lukáčová Leontýna9.609.83.06

8/24Hyspecká Sofie10.6011.42.80

9./26Valečková Tereza9.9011.32.48

10/26Macurová Michaela13.4012.92.40

11/30Musilová Nikola9.3013.72,87






20101/6Žaludová Tereza28.409.03.75

2/6Kapicová Martina25.709.33.85

3/9Čadová Kateřina29.309.93.84

4/11Červenková Martina23.209.43.73

5/11Podzimková Adéla17.609.53.66

6/22Forejtová Michaela22.4010.13.23

7/23Vaňkátová Veronika19.2010.23.24

8/24Šimáčková Karolína15.8010.23.25

9/25Kastlová Michaela14.009.83.00

10/25Fišerová Natálie13.5010.23.48

11/28Leharová Alena11.1010.53.50






Startovalo 73 atletů