OMJ Plzeňského a Jihočeského kraje – Praha Stromovka 30.1.2016
10.1.2016

OMJ kraje Vysočina – Praha Strahov 16.1.2016

Úspěchy atletů Unionu na mistrovství Vysočiny

V pěti disciplínách byli nejlepší chebští atleti v širokém poli startujících na mistrovství kraje Vysočina.
Matěj Nádhera vyhrál dorosteneckých 60m (7.26) a v běhu na 200m zaběhl skvělý osobní rekord (22.98) a je tímto časem čtvrtý v letošních českých halových tabulkách. David Richter běžel poprvé v hale 400m a dopadlo to výborně. Časem 51.47 je čtvrtý mezi juniory v ČR!
Dobrou formu potvrdila starší žákyně Kateřina Jarošová, která zvítězila na 60m (8.18) a 150m (19.46). Tři osobní rekordy předvedl ve svých disciplínách starší žák Adam Had. Vyhrál 60m (8.12), 150m (19.17) a v dálce skočil 477 cm. Mladší žákyně Monika Šebestová porazila všechny soupeřky na 300m a časem 47.61 se zařadila na osmé místo českých žákovských tabulek.
Již tento víkend je na pořadu mistrovství Karlovarského kraje ve všech věkových kategoriích a šéf atletického klubu SKP Union Jacek Přibáň očekává potvrzení vedoucí pozice chebské atletiky v kraji – to znamená zisk minimálně 25 medailí! Závod proběhne v sobotu v Praze v hale Olympu ve Stromovce a bude i důležitý vzhledem k zaběhnutí limitů na halové mistrovství České republiky.