Okresní kolo Štafetového poháru – Cheb 5.5.2016 – výsledky

Nejlepší výkony klubu 2015
5.8.2019
Velká cena města Chebu (2.8.2013)
5.8.2019
Vše

Okresní kolo Štafetového poháru – Cheb 5.5.2016 – výsledky

ŠTAFETOVÝ POHÁR – okresní kolo 
Cheb – ,,Zlatá dráha“ 5.5.2016 

1) 2:ZŠ Cheb, Májová 14 9:14.5
(1-3) Tomáš Bosák, Radek Dobiáš, Filip Fišer, Nina Peterková, Kateřina 2:20.8
Čadová, Eva Vokáčová, Jonáš Konvalina, Lucie Kroupová 
(4-5) Tomáš Čada, Kryštof Pejsar, Tereza Bartošová, Katrin Kotiárová, 2:12.2
Martin Mládek, Eliška Bicencová, Dominik Vu, Eliška Hájková 
A – Tomáš Bosák, Nina Peterková, Tomáš Konvalina, Eliška Bicencová, 4:41.5
Kryštof Pejsar, Lucie Kroupová, Eliška Hájková, Dominik Vu 
B – Tomáš Čada, Tereza Bartošová, Radek Dobiáš, Kateřina Čadová, 4:54.2
Filip Fischer, Karin Kotiárová, Eva Vokáčová, Nartin Mládek 

2) 1.ZŠ Cheb, Americká 36 9:41.4
(1-3) Martina Petráňová, Julie Kupčíková, Kateřina Rytířová, Jana Menclová 2:27.0
David Nguyen, Vašek Nejedlý, Jakub Kopecký, Daniel Nikonov 
(4-5) Filip Schulz, Jan Podávka, Tomáš Dražo, Jakub Havránek, Kateřina 2:18.0
Hynková, Emma Vinšová, Adriana Desenská, Veronika Humeníková 
A – Jana Menclová, Kateřina Rytířová, Jakub Kopecký, Daniel Nikonov, 4:56.4
Jan Podávjka, Jakub Havránek, Adriana Desenská, Emma Vinšová 
B – Julie Kupčíková, Martina Petráňová, David Nguyen, Vašek Nejedlý 5:06.4
Filip Schulz, Tomáš Dražo, Kateřina Hynková, Veronika Humeníková 

3) ZŠ Jih Mariánské Lázně 9:45.7
(1-3) Adéla Hrdonková, Natálie Dvořáková, Nikki Konopová, Nikola Tomanová, 2:29.9
Jakub Lambert, Matyáš Stránský, Maxmilián Tyl, Vojtěch Sismilich 
(4-5) Adéla Postránecká, Františka Jirásková, Klaudia Kováčová, Tereza 2:13.4
Drahorádová, Jonáš Černý, Michal Kuzmík, Jaroslav Vorel, Jindřich Musil 
A – Adéla Hrdonková, Natálie Dvořáková, Jakub Lambert, Maximilian Tyl 5:02.4
Adéla Postránecká, Tereza Drahorádová, Jonáš Černý, Jindřich Musil 
B – Nikki Konopová, Nikola Tomanová, Matyáš Stránská, Vojtěch Sismilich 5:02.5
Františka Jirásková, Kladie Kováčová, Michal Kuzmík, Jaroslav Vorel 

4) 5. ZŠ Cheb, Matěje Kopeckého 1 9:55.5
(1-3)Amálie Dančová, Barbora Spálovská, Leona Slunečková,Vojtěch Daňko 2:33.8
Tereza Voborníková, Michal Brustmann, Tomáš Petrikovič, Ondřej Sýkora 
(4-5)Natálie Faltusová,Ludmila Kaščáková, Simona Konečná, Linda Ubryová 2:17.6
Adam Bui, Vojtěch Michalec, Vilém Řepa, Son Le Bui Hoeng 
A – Amálie Dančová, Barbora Spálpovská, Vojtěch Daňko, Ondřej Sýkora, 5:04.1
Simona Konečná, Ludmila Kaščáková, Vojtěch Michalec, Adam Bui 
B -Leona Slunečková,Tereza Voborníková, Michal Brustmann, Linda Ubryová 5:03.3
Tomáš Petrikovič, Natálie Faltusová, Vilém Řepa, Son Le Bui Hoamng 

5) 6.ZŠ Cheb, Obětí nacismu 16 9:59.8
(1-3) Kateřina Kolbová, Natálie, Kabaluková, Daniel Postl, David Švagr, 2:38.7
Nikola Šiváková, Natálie Charchán, Patrik Šorna, Jan Cihla 
(4-5) Alexej Dašek, David Varvařovský, Michaela Zárubová, Andrea Korchová 2:13.7
Roma Schimmer, Lukáš Bařina, Radka Vysloužilová, Viola Bellová 
A – Jan Cihla, Kateřina Kolbová, David Varvařovský, Alexej Dašek, 5:07.4
Natálie Kabaluková, Abdrea Korchová, Radka Vysloužilová, Daniel Postl 
B – Roman Schimmer, Lukáš Barina, Nikola Šiváková, Viola Bellová 5:14.1
Michaela Zárubová, Natálie Charchán, David Švagr, Patrik Šorna