Podzimní závody předžactva – Cheb 10.10.2015
5.8.2016
Okresní kolo Štafetového poháru – Cheb 5.5.2016 – výsledky
5.8.2019
Vše

Nejlepší výkony klubu 2015

Nejlepší výkony v roce 2015 – bez rozlišení věkových kategorií                        
60m    7.07    Nádhera Matěj                 8.00    Jarošová kateřina

100m    10.92    Richter David            12.70    Petrikovičová Markéta

150m    16.70    Nádhera Matěj          19.07    Petrikovičová Markéta

200m    22.20    Richter David             25.55    Petrikovičová Markéta

300m    34.87    Nádhera Matěj           40.74    Tiralová Aneta

400m    55.50    Osinek Lukáš            58.51    Petrikovičová Markéta

500m    1:30.39    Šebo Jan             1:22.24    Petrikovičová Markéta

600m    1:52.43    Šebo Jan             1:47.48    Utíkalová Kristýna

800m    2:33.50    Šebo Jan             2:32.12    Utíkalová Kristýna

1000m    3:30.52    Čermuž Vojtěch        1500m    5:27.37    Utíkalová Kristýna

                                                                        3000m    14:02.65    Študlarová Jitka
1500m    5:32.77    Študlar Vít                   5000m    20:14.40    Lučanová Barbora

60m př.    10.03    Petrikovič Lukáš            10.46    Nohejlová Veronika

100m př.    16.50    Pinc Petr                       16.37    Břicháčková Lucie

200m př.    28.22    Lališ Jan                       36.99    Hanykýřová Adéla

300m př.                                                          49.67    Láská Martina

400m př.    63.16    Toncar Jan                    69.09    Láská Martina
                                                                      3000m př.    16:08.10    Bednaříková Anna
Výška    1.76    Žižka Jan                  1.47    Tiralová Aneta

Dálka    5.48    Stolař Ondra            5.03    Břicháčková Lucie

Trojskok                                              9.81    Břicháčková Lucie

Koule 4 kg    9.91    Petrikovič        Koule 2kg    9.21    Boučková Markéta

Koule 3kg                                           8.84    Břicháčková Sabina

Koule 5 kg    8.98    Kliment Matěj        Koule 4kg    8.65    Němečková Licie

Oštěp 600gr    51.55    Lališ Jan        disk    22.26    Kristková Tereza

Oštěp 700gr.   42.97    48.87    Lališ Jan        Oštěp 500gr   36.69    35.46    Danihelková Jana

                Oštěp 600gr   36.69    34.30    Němečková Lucie

Kriket    40.83    Študlar Vít            33.69    Horáčková Zuzana

5boj    1218    Had Adam            1810    Nohejlová Veronika