Podzimní závody předžactva – Cheb 4.10.2018
6.8.2018
MC Chebu – 30.4.2019
30.4.2019
Vše

Oddílový přebor žactva v přespolním běhu – Cheb 6.4.2019

Mistrovství SKP Unionu Cheb v přespolním běhu
Starší žáci





1.Jan Šmrha (2005)


2.Matyáš Kubka (2004)


3.Tomáš Čada (2005)


4.Jakub Halla (2005)







Starší žákyně




1.Viktorie Babyncová (2004)

2.Klára Kompitová (2005)


3.Adéla Králová (2004)


4.Viktorie Lofová (2004)


5.Amálie Šalátová (2005)


6.Natálie Lojdová (2005)


7.Michaela Hrůzová (2005)

8.Dominika Hejdová (2005)

9.Antonie Plavcová (2004)






Mladší žáci





1.Martin Aust (2007)


2.Alexandr Kula (2006)


3.Josef Janda (2007)







Mladší žákyně




1.Nina Peterková (2007)


2.Kateřina Lepší (2006)


3.Eva Vokáčová (2007)


4.Lucie Mašková (2006)


5.Veronika Koubková (2007)

6.Kateřina Koubková (2007)

7.Tereza Skalová (2006)


8.Lucie Králová (2007)







Starší předžáci




1.Michal Ševčenko (2009)

2.Štěpán Denk (2008)


3.Štěpán Němeček (2008)

4.Jakub Jaroš (2009)


5.Šimon Selber (2009)


6.David Vojíř (2008)


7.Nico Alonso Dundek (2009)

8.Jan Marinč  (2008)


9.David Sýkora (2008)


10.Antonín Kordík (2009)








11.Lukáš Kubinčan (2008)


12.Franišek Vida (2008)


13.David Blahout (2009)







Starší předžákyně




1.Martina Kapicová (2008)

2.Kateřina Čadová (2008)

3.Alena Lehárová (2008)


4.Markéta Žabková (2009)

5.Natálie Fischerová (2008)

6.Tereza Markusová (2009)

7.Tereza Fischerová (2009)

8.Karolína Marková (2009)

9.Michaela Forejtová (2008)

10.Michaela Kastlová (2008)







11.Leontina Lukáčová (2009)

12.Karolina Šimáčková (2008)

13.Veronika Vaňkátová (2008)

14.Nikola Musilová (2009)


15.Tereza Žaludová (2008)

16.Tereza Valečková (2009)

17.Adéla Podzimková (2008)

18.Vanessa Richterová (2009)

19.Lara Singerová (2009)







Mladší předžáci




1.Matyáš Koudelka (2010

2.Lukáš Benedikt (2010)


3.Filip Hrubý (2010)


4.Ondřej Petrikovič (2010)

5.Filip Skala (2011)


6.Daniel Slach (2011)


7.Jan Šantrůček (2010)


8.Jakb Uhl (2010)


9.Lukáš ˇ%Reřicha (2011)






Mladší předžákyně




1.Tereza Staňková (2010)

2.Alžběta Levová (2010)


3.Eliška Bauerová (2010)


4.Veronika Musilová (2011)

5.Adela Votavová (2010)


6.Adéla Skalová (2011)


7.Barbora Lipová (2011)


8.Anna Slavíková (2011)


9.Eliška Humlová (2011)


10.Eliška Kundrátová (2011)

11.Eleonora Singerová (2011)






Nejmladší žactvo 2012 a mladší



1.Michal Kubinčan (2012)

2.Kristýna Votavová (2012)

3.Daniel Němec (2014)


4.Barbora Staňková (2013)

5.Radek Musil (2013)


6.Alexandra Kozlíková (2012)

7.Tomáš Král (2012)


8.Natálie Vondrášová (2013)

9.Theodor Kordík (2013)


10.Kateřina Kubinčanová (2013)