Krajské finále Štafetového poháru – Cheb 18.5.2016 – výsledky
VC Chebu 2.8.2016
6.8.2016

MČR mužů a žen – Brno 26.7.-27.7.2019

Atlet David Richter běžel finále na M-ČR.

Jediného zástupce měl chebský Union na jubilejním 50. mistrovství České republiky v atletice na nádherném stadionu v Brně a tím byl čtvrtkař David Richter.
David byl vybrán do pole 18 běžců na základě svých předchozích výsledků v jarní části sezóny, kdy běžel 400m za 48.64 sekundy.
Ze tří rozběhů vždy postupovali první dva přímo do finále a další dva z nejrychlejšími časy. To se Davidovi podařilo zásluhou třetího místa v prvním rozběhu (49.11) a už toto byl obrovský úspěch jedenadvacetiletého chebského atleta.
V sobotním finále, které bylo velkou bitvou osmičlenného pole nejlepších českých běžců na této trati, doběhl David na sedmém místě (48.84) a dal tak o sobě, že po loňské nevydařené sezoně je opět vědět.
Trenér Miloslav Novák zářil spokojeností a mohl začít plánovat přípravu na další závody v této dlouhé sezoně. Třeba na Velkou cenu města Chebu, kde bude Davidovým soupeřem trojnásobný mistr světa Pavel Maslák.

Udělejte si v úterý 20. srpna čas a příjďte se podívat na mítink, který zvedá diváky ze sedadel.