4.2.2020
MČR žactva – Praha Stromovka 29.2.-1.3.2020
4.3.2020

Dva chebští atleti byli úspěšní na MČR juniorů v hale

O minulém víkendu proběhlo halové mistrovství ČR dorostu a juniorů v Ostravě. Přes velkou konkurenci, která je v této mládežnické kategorii, se kvalifikovali i dva junioři chebské atletiky. Chebští atleti měli před sebou velmi těžkou úlohu, protože oba dva jsou v juniorské kategorii prvním rokem. Jako první se v sobotu představil Daniel Vaidiš v rozběhu na 800m a taktickým během i výborným finišem si doběhl třetím místem pro postup do finále a dokonce ve výborném novém osobním rekordu 1:57,09min. V neděli čekalo Dana finále juniorů na 800m těsně před polednem. Závod byl velice rychle rozběhnut a Dan si po velkém boji doběhl pro osmé místo v čase 1:59,12min. Druhý zástupce chebské atletiky Jan Šebo nastoupil v běhu na 1500m juniorů v závěru mistrovství. A stálo to za to. Honza se ničeho nezalekl a držel se stále v popředí rychlého závodu. Po hrdinném boji si doběhl pro šesté místo v novém osobním rekordu v čase 4:07,23min. Dokonce porazil i stříbrného a bronzového běžce z běhu na 800m. Celkem vzato byli oba dva svěřenci trenéra Petra Tiraly na mistrovství ČR dosti vidět a potěšili svými výkony nejednoho příznivce chebské atletiky.