1.kolo OMD ml. žactva + OMJ v pětiboji – Ostrov 3.6.2020
9.6.2020
4.mítink Plzeňského kraje – Domažlice 6.6.2020
9.6.2020
Vše

MC Chebu – 6.6.2020

foto naše externí fotogalerie www.atletikacheb.rajce

výsledky https://online.atletika.cz/vysledky/44498

Atletická Malá cena.

       Již po třinácté uspořádal atletický klub Union Cheb Malou cenu města Chebu, která je určena atletickému předžactvu. Na startu byli malý atleti z celého Karlovarského kraje a jejich celkový počet přesáhl 170 aktérů.

      Atleti závodili v trojboji. Na programu byl běh na 60m překážek, skok do dálky a hod raketkou.

Celkové výsledky:

Kategorie 2009 – 1. Theodor Váňa (TRIKV), 2. David Klouček (CHODO), 3. Richard Vaculík (TRIKV).  Děvčata – 1. Adéla Zavoralová (OSTRO), 2. Tereza Fischerová (UNICH), 3. Markéta Žabková (UNICH).

Kategorie 2010 – 1. Alexandr Turner (UNICH), 2. Daniel Bat‘a (SCSKV), 3. Martin Prošek (CHODO). Děvčata – 1. Alžběta Levová (UNICH), 2 Kristýna Straková (TRIKV), Tereza Staňková (UNICH).

Kategorie 2011 – 1. Ferdinand Andreovský (TRIKV), 2. Lukáš Korellus (TRIKV), Tomáš Karpíšek (OSTRO). Děvčata – 1. Ema Trávníková (TRIKV),  2. Štěpánka Bobková (TRIKV), 3. Veronika Málková (TRIKV) .

Kategorie 2012 – 1. Šimon Laža (OSTRO), 2. Dan Müller (TRIKV), 3. Adam Sunek (TRIKV). Děvčata – 1. Nicole Kůsová (TRIKV), 2. Isabella Dibalková (OSTRO), 3. Nella Merhulíková (OSTRO).

Kategorie 2013 – 1. Adam Aišman (UNICH), 2. Jakub Kopecký (CHODO), 3. Vít Zikmund (CHODO). Děvčata – 1. Veronika Altmanová (SCSKV), 2. Aneta Pacovská (UNICH), 3. Alena Hrubá (UNICH).

Kategorie 20l4 – Alex Macholán (UNICH), 2. Martin Huml (UNICH), 3. Kryštof Kriegstein (OSTRO). Děvčata 1. Kristýna Hamanová (UNICH), Eliška Přibáňová (UNICH), Barbora Petriková (UNICH.

      Dalším závodem malých nadějí atletiky bude mítink ve čtvrtek 26.6, v Karlových Varech.

                                                                                                                                                     jak