V pondělí 13.5. 2013 – lajnujeme dráhy
7.5.2013
Atletické žákyně chebského Unionu na stříbrné příčce.
7.6.2013
Vše

Malá cena města Chebu v atletice 2013.

Šestý ročník „Malé ceny města Chebu“ v atletice, která je určená skutečně těm nejmenším atletům, proběhla za velmi studeného počasí. Zdálo se, že na Skalce by se mohlo dařit jen dětem Eskymáků, ale na 200 atletů a atletek ze všech atletických klubů z Karlovarského kraje a některých chebských škol bojovalo nejen z nepřízní počasí ale i o umístění v atletickém trojboji, který se skládal z běhu na 60m překážek, z hladkého běhu na 60m a skoku do dálky, kde se výkon měřil z místa odrazu. Chebská Malá cena je součástí čtyř mítinků v Karlovarském kraji, kdy v září budou vyhodnocena jednotlivá družstva a jejich členové získají zaslouženě medaile. 
Celý závod připravili trenéři chebského Unionu a na práci u jednotlivých disciplín se podíleli ostatní starší atleti a atletky, dřívější účastníci tohoto závodu.
Atletické klání se uskutečnilo za velké podpory města Chebu a jeho grantu na tento mítink. Závody pak ozdobila i účast pana starosty Vanouška a pánů místostarostů Lindy a Hartmanna.
Poděkování za podporu patří rovněž i firmě Travel –free, jmenovitě paní Válkové, která poskytla dětem velmi pěkné ceny.
Výsledky závodu:
Kategorie 2002 – 1. Adam Bauer (Chodov), 2. Marek Netík (Sokolov), 3. Adam Had (Union) – 1. Veronika Maydlová (U), 2. Veronika Nohejlová (U), 3. Karolína Štěrbová (Ostrov).
Kategorie 2003 – 1.Kryštof Kovardinský (S), 2. David Očenášek (ML), 3. Ondřej Sladký (CH) – 1. Eliška Vébrová (Karlovy Vary), 2. Barbora Loufková (KV), 3. Markéta Bauerová (CH)
Kategorie 2004 – 1. Tomáš Čech (ML), 2. Jakub Bednář (CH), 3. Martin Balák (U) – 1. Michaela Janecká (O), 2. Aneta Hradecká (S), 3. Štěpánka Dušková (KV).
Kategorie 2005 – 1. Leopold Kevin (O), 2. Ben Jonas Abdellatif (KV), 3. Martin Bartoš (KV) – 1. Zuzana Študlarová (U), 2. Anna Peřinová (CH), 3. Elen Zindrová (KV).
Kategorie 2006 –1. Lukáš Krbec (KV), 2. Jan Šveňha (U(, 3. Petr Klíček (KV) – 1. Tereza Kosová (KV), 2. Barbora Kadlecová (O), 3. Natálie Seifertová (KV).
Kategorie 2007 – 1. Adam Balák (U), 2. Adam Holzer (KV), 3.-4. Matyáš Prokop (KV) a Martin Rajser (U) – 1. Kateřina Brejchová (U), 2. Anna Šíchová (KV), 3. Ema Vášová (KV). 
Závod uzavíraly štafety – 4 x 250m , ve kterých běželi společně vždy 2 chlapci a 2 děvčata. První doběhli atleti z Chodova, druhý byl chebský Union a třetí naděje z Ostrova. 
Nejmladší žactvo ted‘ bude bojovat ve čtvrtek v 23.5. v.Karlových Varech v druhém kole této zajímavé soutěže atletických nadějí. Mladší a starší žactvo má v neděli ve Stříbře svůj vrchol – krajské mistrovství jednotlivců Západočeské oblasti!

Odkaz na externí fotogalerie ze závodu.

ZDE VÝSLEDKY Malé CENY MĚSTA CHEBU.