31.1.2015
Chebští atleti podstupují vrchol zimní sezony :
9.2.2015

Chebští atleti opět zářili na dalších krajských mistrovstvích.
Starší a mladší žáci a žákyně byli hosty Plzeňského mistrovství v hale a nevedlo se jim špatně.Mezi staršími žáky nenašel přemožitele rychlík M.Nádhera a vyhrál 60m v čase 7,27s a v běhu na 150m doběhl druhý za 17,41s. Ze svého stínu vystoupil J.Lališ, který se i díky trenérovi M.Novákovi posunul v běhu na 60m překážek na přední příčky tabulek žactva ČR a časem 8,94s vyhrál. Tím si řekl o nominaci na MČR v hale žactva v Jablonci. Dále běžel 60m v osobním rekordu 7,86s a 150m za 18,92s. Ve starších žákyních předvedla své osobní maximum na 150m A.Tiralová a časem 19,66s doběhla druhá. V běhu na 800m prokázala svou odvahu H.Kročáková, která aktivně rozběhla celý závod, ale v závěru ji došly síly a i přesto doběhla na hezkém třetím místě a časem 2:40,60min zaostala těsně za osobním rekordem. Po zranění se vrátila R.Škrnová a běžela 60m za 8,78s a 150m za 21,14s. Také A.Hanykýřová se zlepšila a předvedla svá osobní maxima na 60m – 9,07s a 150m – 22,10s. Mezi mladšími žáky zářila dvojice L.Petrikovič a A.Had. L.Petrikovič vyhrál běh na 60m překážek v osobním rekordu 11,09s a doběhl třetí v běhu na 60m v čase 8,59s. Hned za ním na čtvrtém místě doběhl A.Had v čase 8,62s. Oba dva pak vyhráli ve stejném čase běh na 150m – 20,83s. Podobný souboj na 150m pak svedli o rok mladší M.Langmaier a P.Špreňar, kdy zaběhli čas 22,21s resp. 22,15s. Tito čtyři mladší žáci potom vyhráli štafetu na 4x 200m a časem 1:59,84min ustanovili nový oddílový rekord. Mezi mladšími žákyněmi vyčnívala V.Nohejlová, která doběhla třetí v běhu na 60m překážek v osobním rekordu 11,77s a dále běžela 60m za 9,10s a 150m za 22,18s.
Druhý den jela skupina starších atletek na halový přebor Ústeckého kraje a také zde byly hodně vidět. Nejvíce dala o sobě vědět K.Utíkalová, která zaběhla velký osobní rekord na 800m a časem 2:29,38min si řekla o nominaci na MČR v hale na této trati. Jistou účast na MČR již v podstatě měly zajištěnou dorostenky M.Petrikovičová a Š.Sabadinová. Obě předvedly dobré výkony na 60m (8,23s resp. 8,43s) a 200m (26,70s resp. 27,12s) a skončily v popředí startovního pole. Také juniorka M.Láská testovala formu před MČR v hale a vyhrála běh na 400m časem 68,10s.
Teď už jen budeme všem držet palce, aby jim forma vydržela na nejdůležitější halový závod – MČR v Praze a věřím, že se všichni budou vracet s dobrou náladou.