Chebské atletky na mistrovství ČR šesté.
6.8.2013
A jak to vlastně vypadá v Poohří 7.3. 2013?
6.8.2013
Vše

Co na srdci to na webu.

Pokud má někdo z členů klubu pocit, že na těchto webových stránkách se díky příbuzenskému vztahu objevuje příliš často jméno nebo fotky Jirky, můžu ho ubezpečit, že statistiku tohoto druhu si nedělám. V případě MČR je to však pravda, proto že se těchto závodů účastnil pouze Jirka a Míra. V závodě na 60 m jsem Míru nestihl fotit, protože nám nepřálo počasí na silnici a dorazili jsme do haly v momentě, kdy zaklekl do bloků.

Pokud někoho uráží moje maličkost v sekci pro pamětníky, bohužel jsem se za 17 let aktivního závodění za tento klub na pár fotek dostal. K Vaší radosti a díky tehdejší technice focení, je to pouze okrajová záležitost několika fotek, tedy nezoufejte a tyto sekce přehlížejte. Děkuji tímto Mílovi, který jediný měl zájem něčím do tohoto webu přispět a donesl fotky, které postupně digitalizuji a přidám právě do této části.

Za poslední necelé dva měsíce jsem nafotil asi 2500 fotek, ze kterých jsem po úpravách vybral odhaduji 250 – 300 kusů – jsou zveřejněné na webu. 95% všech článků tvoří Jacek a jsou bez úpravy vystavené na našem webu.

Pokud tedy máte něco na srdci, chcete něčím přispět na tento web, napsat článek, doplnit fotogalerie vlastními fotkami ze závodů nestyďte se nešeptejte si to, ale slušně zašlete na admin@atletikacheb.cz . Duchaplné příspěvky rád zveřejním.

Jirka Gregor st.