4.kolo II.NL – Kladno 26.8.2017
10.8.2017

Chodská patnáctistovka – Domažlice 19.8.2017

Atleti v Domažlicích.

Po londýnském mistrovství světa se opět roztočil kolotoč atletických závodů po celé naší republice. Atleti chebského Unionu závodili na 52. ročníku Chodské patnáctistovky v Domažlicích a jejich výsledky nebyly vůbec špatné a někteří z nich dokonce stáli na stupíncích vítězů.
Nejlépe na tom byl starší žák Daniel Vaidiš, který vyhrál běh na 300m (38.31) před Adamem Hadem (39.41). Oba kluci běželi výborně i 60m – druhý D.Vaidiš (7.83) a třetí A.Had (7.88). Prosadila se i Monika Šebestová na 300m svým třetím místem (45.70).
Dařilo se i sprinterům. Kateřina Jarošová mezi dorostenkami na 100m skončila třetí (12.93)
před další chebskou sprinterkou Kateřinou Uhlovou (13.17). V memoriálu M.Kitzbergra na 100m obsadil Matěj Nádhera čtvrté místo (11.07) a za ním sprintoval David Richter v čase 11.11 sek.
Už o tomto víkendu startují chebská děvčata ve II. národní lize v Kladně a D. Richter a M.Nádhera hostují v I.lize v Praze za Domažlice a zbylá mužská část Unionu startuje v neděli v Plzni na krajském mistrovství družstev.