Běh 17.listopadu – Ostrov 9.11.2019

Zápis 11/2019
20.10.2019
podzimní soustředění – Domažlice 25.÷29.10.2019
2.11.2019
Vše

Běh 17.listopadu – Ostrov 9.11.2019

foto naše externí fotogalerie www.atletikacheb.rajce

Atleti s medailemi.

    Atleti chebského Unionu se zúčastnili posledního tradičního přespolního běhu, který měli trenéři naplánovaný a to „Běhu 17.listopadu“ v Ostrově. V konkurenci mnoha mladších ale i starších běžců se chebští neztratili a se ziskem 7 medailí byli velmi úspěšní!

     Kategorii juniorů vyhrál Vítek  Fiala a mezi dorostenci byl nejrychlejší Jan Šebo. Výborný byl i zisk čtyř stříbrných medailí – starší žákyně Kateřina Hynková, mladší žák Martin Aust, starší předžákyně Martina Kapicová a mladší předžákyně Tereza Staňková. Bronzovou medaili pro sebe a klub získal Alexandr Kula.

     Trenéři měli radost i ze tří čtvrtých míst – starší žákyně Viktorie Babyncová, nejmladší předžák Michal Kubinčan,  nejmladší předžákyně Barbora Staňková – a ze tří pátých míst – dorostenka Monika Šebestová, mladší žákyně Nina Peterková a starší předžák David Vojíř.

      A ted´se již atleti začali připravovat v tělocvičnách na prosincové halové závody v Praze. Premiéra bude na Mikulášské hale 7. prosince a plný autobus atletů z Unionu se bude chtít představit v tom nejlepším světle a přivézt si co nejvíce osobních halových rekordů!

                                                                                                                                         jak