„Zlatá dráha“ v Poohří je rychlá!
7.8.2013
POZVÁNKA PRO VŠECHNY BÝVALÉ I SOUČASNÉ ATLETY
7.8.2013
Vše

Atletky testovaly formu.

Týden před Velkou cenou Chebu si tři chebské atletky jely otestovat formu do Tábora, kde domácí pořádali rovněž Velkou cenu, která byla zároveň extraligovým mítinkem nabitým spoustou špičkových atletů z České republiky a na startu byli i výborní zahraniční závodníci.
Na tak velkém závodě ještě chebské sprinterky nestartovaly a opět si dokázaly, že takové závody jsou hlavně o psychice – nebát se a prodat to, co je natrénováno. To se dokonale podařilo Sáře Januškové, která si v běhu na 400m zaběhla nový osobní rekord 58.14 sek., který má pro tuto dorostenku velkou kvalitu, protože se dostala na osmou příčku českých tabulek. Markéta Petrikovičová a Soňa Vejražková zaklekly do bloků v běhu na 200m i když v jejich podání to nebyly osobní rekordy, jejich časy 26.88 resp. 27.58 sek., jsou na starší žákyně velmi kvalitní, ale získané zkušenosti jsou pro ně k nezaplacení.
Ted‘ už se děvčata spolu s ostatními atlety chebského Unionu, těší na svou vlastní Velkou cenu, na kterou zvou širokou veřejnost. (pátek 2.8. od 18.00 hod. v Poohří na „zlaté“ dráze). Týden před mistrovstvím světa v Moskvě a tudíž ve velké formě se na našem stadionu představí hvězdy první velikosti – Zuzana Hejnová a Pavel Maslák. Spolu s nimi budou na startu i další reprezentanti České republiky, kteří pojedou do Moskvy – Kateřina Čechová, Martin Mazáč, Jitka Bartoníčková!
Na stadionu v Poohří se očekává velká návštěva, tak přijd’te včas, at‘ něco nezmeškáte!