Atleti začali skvělým rekordem.
7.8.2013
Praha 25.1.2014 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje – Atleti na vlně úspěchů!
7.1.2014

Atleti jsou ve výborné formě!

I další atletický víkend přinesl výborné výkony chebských atletů, čehož důkazem jsou dva nové klubové rekordy velmi slušné úrovně.
Sára Janušková se tentokrát postavila na start běhu na 500m a přes zaváhání na startu, kdy nevyběhla ostře, jak jsme u ní zvyklý, zlepšila klubový rekord o 4 sekundy (!) na 1:18.06 min. David Richter se prosadil v běhu na 150m a výsledkem byl dorostenecký rekord 17.12 sek.
Na pátečních závodech hala na Strahově byla doslova nabita atlety, protože hala ve Stromovce je stále ještě v rekonstrukci. Má v příštím roce sloužit jako tréninková hala k halovému mistrovství Evropy. Závody skončily s dvouhodinovým zpožděním kolem 21.30 hod., ale na tváři trenéra Jacka Přibáně byla znát velká spokojenost. David Richter kromě 150m si zaběhl osobní rekord i na 300m (36.63), Markéta Petrikovičová běžela své nejlepší halové výkony – 150m (19.59) a 300m (42.90) a halový ovál si vyzkoušel i nováček Lukáš Ozinek na 150m (18.73) a 300m (41.07).
V sobotu na mistrovství kraje Vysočina už startovalo daleko více chebských atletů a nejvíce se dařilo Mírovi Sabadinovi, který po oslavách hereckých zkoušek, dokázal běžet osobní rekord na 200m (22.63), zrychlila se i M. Petrikovičová na 60m (8.28).
Opět padaly osobní rekordy – žactvo –Matěj Nádhera na 60m (7.74) a 150m (18.64), Aneta Tiralová se zrychlila na 300m (44.40), Kateřina Jarošová (46.09) a Kristýna Utíkalová (48.71) stejně jako Adam Študlar (40.38) a v dálce Jan Lališ (5.01m). Dorostenec Lukáš Hink se blíží k hranici šesti metrů v dálce – nyní nejdále 5.83m. Další dorostenecké „osobáky“ – Lukáš Osinek 200m (25.87), Lucka Břicháčková na 60m přek. (10.44) a v kouli byla třetí Jana Danihelková (10.05).
Na tento víkend se atleti chebského Unionu zvlášt‘ těší, protože na programu je krajské mistrovství Karlovarského, Plzeňského a Jihočeského kraje (dorost, junioři a dospělí) a to znamená bitvu o medaile, zvláště když na předchozích mistrovstvích startovali jako hosté, bez možnosti medaile získat. Je to velká šance se i nominovat opravdu kvalitním výkonem na mistrovství republiky!