Další úspěch atletů chebského Unionu!

Tříkolová krajská soutěž mladšího žactva v atletice přinesla postupy chebských týmů do společného krajského finále Karlovarského a Plzeňského kraje, které bude 27.9. ve Stříbře za účasti celkem devíti týmů v každé kategorii.
Výborně jsou na tom chebská děvčata, která se stala mistryněmi Karlovarského kraje a budou útočit na jednu z medailí. Oporami byly sprinterky na 60m, kde došlo ve finále k velké vyrovnané bitvě a vítězkou byla cílovou kamerou označena Sabina Břicháčková (8.64 sek.) před druhou Kačkou Jarošovou ve stejné čase a dokonce i sokolovská L.Lévová na třetím místě dosáhla shodného času. Kačka pak ještě dokázala vyhrát 150m (20.90) a 60m překážek (10.95) a kraluje v této kategorii na sprinterských tratích! Dařilo se skokankám do dálky – čtvrtá skončila Veronika Maydlová (4.03m) a šestá Martina Poláková 3.82). Ve vrhu dvoukilovou koulí přidaly body čtvrtá Markéta Boučková (7.10) a šestá Adéla Koucká 6.76).
Velký bodový zisk přinesly ve prospěch týmu děvčata v hodu kriketovým míčkem – druhá S.Břicháčková (39.89m), čtvrtá A.Hanykýřová (32.61) a pátá M.Boučková (31.78)
I mladší kluci měli vítěze v disciplíně – Lukáš Petrikovič zvítězil na 150m (22.80) a potěšil i druhým místem na 60m překážek (11.90) a třetí byl i na 60m (9.21). Běh na kilometr se stal kořistí Vítka Študlara (3:37.85), v hodu míčkem byl výkonem 35.52m šestý. Skok do dálky se vydařil Petru Špreňarovi – druhý (4.06) body bral i za skok do výšky (1.21m).
Věřme, že během čtrnácti dnů, které zbývají do velkého finále, mladší atleti a atletky ještě něco natrénují a budou velkými soupeři ostatním týmům.