OMJ žactva Plzeňského kraje – Praha Strahov 13.2.2016
10.2.2016
OMJ dorostu a juniorů – Plzeň 4.6.2016
10.4.2016
Vše

Zlatá tretra – Ostrava 20.5.2016

Sprinter David Richter startoval v rekordu na Zlaté tretře!

David Richter dostal pozvání startovat na Zlaté tretře v Ostravě! Tento závod je prestižním mítinkem, nejen v České republice, ale prakticky na celém světě zvláště, když ho ozdobil svým startem nejrychlejší sprinter planety Země – Usain Bolt 
David je členem české juniorské reprezentace ve štafetě na 4 x 100m, která bojuje o limit na mistrovství světa juniorů v polské Bydhošti. Bohužel někteří jeho kolegové jsou momentálně zraněni a tak štafeta neběžela v tom nejsilnějším složení, přesto čas 41.88 není špatný a kluci určitě mají na lepší výkon.
Richter pak běžel ještě v národním programu na 200m a nebylo větší potěšení pro jeho trenéra Jacka Přiváné, který pravidelně Zlatou tretru moderuje, moci moderovat běh svého svěřence. David běžel s nejlepšími českými sprintery, např. Janem Jirkou, který je bronzový z loňského mistrovství Evropy do 22 let z estonského Tallinu a Marcelem Kadlecem, který společně s Jirkou získal na tomto mistrovství stříbrnou medaili!
Chebský sprinter se nezalekl velkým jmen a doběhl na čtvrtém místě v čase 21.97 sek., což je jeho nový osobní rekord zaběhnutý pod širým nebem! 
Všichni tito sprinteři slibují, že budou startovat na Velké ceně města Chebu 2.8. (úetrý) společně s Pavlem Maslákem a Zuzanou Hejnovou. Určitě nebudete chybět ani Vy!