Chebští atleti v hale zahájili rekordem.
Dvěma závody v obou pražských halách byla zahájena atletická halová sezóna a nechyběli atleti z chebského Unionu.
Ve Stromovce proběhlo mezikrajové utkání staršího žactva a Karlovarský kraj reprezentovalo šest chebských atletů. Výborný byl Matěj Nádhera, který v novém klubovém rekordu (36.80) na 300m, skončil třetí a na 60m finišoval v šestém nejlepším čase (7.36). Výborného času na 300m (42.93) a sedmé místo pro tým získala Aneta Tiralová. Smíšená štafeta 6x200m, kde v sestavě běželi tři sprinteři Unionu (Nádhera, Tiralová a Jarošová) doběhla čtvrtá. Osobní rekordy si z Prahy vezou – Kateřina Jarošová na 60m (8.14), Petr Pinc na 60m překážek (9.45 sek.) a Barbora Lučanová na 1500m (5:29.86).
Na Strahově na Středočeském poháru startovali starší atleti Unionu a i oni se vedli dobře.
Vyhráli s převahou dorostenecké sprinty –Markéta Petrikovičová 60m (8.36) a 200m (27.13) a David Richter 60m (7.21) a 200m (23.12). I na těchto závodech padaly osobní rekordy, což potvrzuje fakt, že zimní příprava jde správným směrem – Adélka Hanykýřová (st.žákyně) 60m (8.74) a 200m (29.49), dorostenec Lukáš Osinek na 60m (7.52) a na 200m (24.84).
O tomto víkendu dostane šanci startovat na 50 chebských atletů (mladších a starších žáků) v Praze ve Stromovce na Mikulášské hale a ti nejlepší z nich 19.12. na Vánoční hale, což je neoficiální mistrovství ČR. Věříme, že i s těchto závodů se chebští budou vracet s výbornými výsledky.