Červenec 2020
8.7.2020
1.kolo OMD mužů a žen – Plzeň 11.7.2020
13.7.2020
Vše

Zápis 7/2020

Zápis z porady atletického klubu Unionu Cheb – 8.7.2020

 Přítomni:  J. Přibáň, P. Tirala, J. Kastner, O. Meiserová, M. Novák, J. Langmaierová

                  L. Němečková, P. Plaňanský    Omluveni – P.Učík, M. Láska

Program:  1) Kontrola zápisu ze schůze 10.6.2020

2) Hodnocení závodů

3) Účast na závodech

4) Různé

     Ad l)        Splněno

     Ad 2) 13.6. Stříbro – OMJ ml.+st.žactva KKAS + PKAS – 11 medailí –

4 zlaté          (N.Peterková – 60m + 300m, J.Šmrha – 300m + 200m př. 27.19, 3 stříbrné     (T.Čada – 300m, D.Vojíř – 300m, Š. Němeček – dálka), 4 bronzové  (D.Hejdová–60m, N.Peterková–150m,  L.Ubryová–300m, D.Vojíř – 60m

            17.6. K.Vary – OMD  II. kolo – ml.+ st.žactvo – ve všech kategoriích jsme

                     druzí (ml.žákyně vedeme !!)

             19.6. Domažlice – mítink –  déšt‘ a zima, přesto osobní rekordy !!

             20.6. K.Vary – mítink –  opět déšt‘ –  výborný D.Vaidiš – 400 za 50.38!!

             27.6. K.Vary – gigant – dorostenky první v KAS, junioři – druzí

               4.7. Bílina – I. kolo II.liga – os.rek. 100m 11.62 M.Langmaier

               4.7. Č.Budějovice – I. kolo I. liga – rek. Unionu 100m 10.75(!) D. Richter,

                       os.rek. 200m 21.90 D.Richter , os.rek. 1500M 4:04.49 J.Šebo

  Ad3)   11.7. (so) Plzeň – OMD M+Ž –(bus – 7.30)

             14.7. (út) Tábor – Velká cena – auto

             18.7. (so) Domažlice – II. kolo I. ligy

            19.7. (ne) Plzeň (??) – II. kolo II.ligy

            23.7. (čt) Cheb – Běžecký mítink

            26.7. (ne) Domažlice – Hvězdné házení

            15.8. (so) Bílina – Velká cena

           16.8. (ne) Domažlice – Chodská patnáctistovka

            27.8. (čt)  Cheb – Velká cena

            30.8. (so) Č.Budějovice – OMJ + Gigant  

             2.9. (st) – Ostrov –  OMD mladšího a staršího žactva

           5.-6.9. (so-ne) – Ostrava – MČR dorostu a juniorů

          12.9. (so) Nýřany – OMD ženy

          13.9. (ne) Plzeň – finále OMD žactva

           16.9. (st) M.Lázně – Memoriál H.Trejbalové

          ROK 2021

          23.1. – (so) – OMJ žactvo, dorost, junioři dospělí  + 24.1 (ne) OMJ předžactva

  AD4) 1) web portál města ohledně sportu (www. sportujvchebu.cz) – P.Tirala

            2)  posilovna – stroje

            3) příměstský tábor (17.- 21.8.) – upomínkové předměty ČAS – zrušit

           4) gratulace ke II. třídě trenérů  – L. Němečková + J. Langmaierová

           5) film o Zátopkovi – hromadná návštěva

Další schůze – 5 .8.2020 (st) od 18.00 hod. na hřišti