Zápis 4/2018
11.4.2018
Zápis 6/2018
11.6.2018
Vše

Zápis 5/2018

Zápis z porady vedení atletického klubu Unionu Cheb dne 17.5.2018
Přítomni: J. Přibáň, P. Učík, J.Kastner, P.Tirala, J.Langmaierová, 
L.Němečková, O.Meiserová, M.Láská
Omluven: M.Novák

Program: 1) Kontrola zápisu ze schůze 12.4.2018
2) Hodnocení závodů
3) Účast na závodech 
4) Různé

Ad1) všechny body zápisu byly splněny

Ad2) 14.4. – Bělá – Bělská pětka – 8 medailí (3Z + 1S + 4B) – zlato – V,Fiala 
(jun), J.Šebo (dor), M.Ševčenko (ml.př), stříbro – J.Schweiner (mlpř), 
bronz – S.Strapek (dor), Z.Študlarová (Mlžky) D.Vojíř (stpř) 
T.Staňková (mlpř)
24.4. – Cheb – okresní kolo Štafetového poháru – pouze tři školy
28.4. zahajovací závody – Cheb (zajistit rozhlas – P.Tirala) – vítr
1.5. K.Vary – Prvomájové závody – vítr
3.5. Cheb – Malá cena města Chebu – medailisté – zlato – Štěpán
Němeček (2008), Nina Peterková (2007), Martina Kapicová (2008) 
Tereza Fischerová (2009)– stříbro – Štěpán Denk (2008), 
Staňková Terezie (2010) – bronz – Martin Aust (2007), Alžběta 
Levová (2010) 
5.5. Chodov – Chodovská tretra – opět vítr, jinak teplo 
8.5. Ostrov – Memoriál M.Kitzbergra – vítr 
14.5. M-Lázně –OMJ víceboj+1.kolo OMD ml.žactva – 1.Jan Šmrha
15.5. Sušice – Velká cena – déštˇ, vítr,zima

Ad3 19.5. (so) – Nýřany – OMD Nýřany – bus – 8.00 hod.
23.5. (čt) – K.Vary – II.kolo OMD přípravek – bus 14.30
26.5. (so) – Domažlice -OMJ jednotlivců – bus 8.00 
31.5. (čt) – Kadaň – mítink- bus 13.30
2.6. (so) – Pzeň – mítink
3.6. (ne) – Stříbro – OMJ žactva – 8.00
5.6. (út) – Chodov – III. kolo přípravky
10.6. (ne) – Plzeň – II. kolo OMD m+ž
14,6. (čt) – KVary – OMD ml. + st.žactvo
16.-17.6. (so-ne) – Jihlava – mezikrajové utkání st.žactva
17.6. (ne) – Sušice – Gigant
19.6. (út) – K,K.Vary – IV. Kolo OMD přípravky
23.-24.6. (so-ne) – Praha – MĆR – gigant
26.6 (út) – Cheb – Rodinné závody 
30.6. (so) – Nýřany – III. Kolo m+ž
14.7. (so) – Cheb – 10boj Změlík
4.9. (út) Cheb VC

Ad4 ) a) jednání s městem, ohledně hřiště
b) OMJ v hale na Olympu předžactvo – ne- 13.1. 2019, so 26.1. dospělí 
c) Oprava el.spojení – P.Tirala + J.Gregor 
Další schůze 11.6.2018 ( po.) od 18.30 hodin na hřišti !