Výbor atletického Unionu zve na velkou atletiku !

Dvacet dva atletických medaili do Chebu.
7.1.2014
Atletické mistrovství dospělých.
7.2.2014
Vše

Výbor atletického Unionu zve na velkou atletiku !

Rok před halovým mistrovstvím Evropy, které se uskuteční v Praze v roce 2015, zve výbor atletického klubu SKP Union Cheb své atlety (třeba v doprovodu svých rodičů, kamarádů) na skvělou atletiku do pražské O2 Areny.Na startu budou atletické hvězdy první velikosti – dvojnásobná mistryně světa ve skoku do výšky Blanka Vlašičová, jamajští sprinteři – Nesta Carter (bronzový z MS v Moskvě 2013) a Lerone Clarke (karibský rekordman na 60m – 6.47),  halový mistr světa Etiopan Mohamed Aman. V kouli se našim hvězdám (Prášilovi a Staňkovi) postaví olympijský vítěz, polák Tomasz Majewski a kanadský obr Dylan Amstrong (osobní rekord 21.43) – loňský bronzový z mistrovství světa.
Chebáci přijedou fandit dvěma velkým hvězdám z chebské Velké ceny – protože na 60m bude startovat K I M  C O L L I N S, který by měl přes českou televizi potvrdit svůj start na letošní Velké ceně v Chebu (29.7)!! Pavel Maslák bude útočit v běhu na 300m na evropský nejlepší čas 32.47 (osobák M.Masláka je  32.58!). Na startu běhu na 300m bude i Denisa Rosolová, která tak testuje svojí formu před mistrovstvím světa v polských Sopotech.
Cena zájezdu –  pro registrované atlety SKP Unionu 400 kč, jejich doprovod 500 kč. V ceně zájezdu je vstupenka a autobus z Cheb do Prahy a zpět. Autobus odjíždí z Chebu od divadla v úterý 25.2. v 11.30 do 24.00 hod. Přihlášky a finanční částky předávejte svým trenérům.Neváhejte již dnes jsou některé vstupenky prodané! UVIDÍTE NÁDHERNÉ ATLETICKÉ DIVADLO!