2.kolo OMD předžactva – K.Vary 21.5.2019
11.5.2019
OMJ žactva – Stříbro 1.6.2019
11.6.2019

Z atletického mistrovství tři medaile.O víkendu proběhlo v Písku atletické mistrovství jednotlivců tří krajů – Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského. Atleti se konečně dočkali slunečného počasí a příjemného větru.
Atleti chebského Unionu si z tohoto velkého atletické klání přivezli tři medaile a dvě čtvrtá místa a spoustu osobní rekordů.
Nejvíce se dařilo dorosteneckému překážkáři Mathiasu Langmaierovi, který vybojoval v závěrečném finiši zlatou medaili na 300m překážek v osobním rekordu 41.08 sek., a bronzovou medaili si zajistil za výborný výkon na 110m překážek (15.94). V běhu na 1500m metrů doběhl Jan Šebo mezi dorostenci druhý v „osobáku“ 4:19.93 min. Oba borci se tak kvalifikovali na mistrovství České republiky závěrem měsíce června vOlomouce.
Pod stupínky vítězů skončila sprinterka Kateřina Uhlová v běhu na 100m (12.90) a štafeta dorostenek na 4 x 100m (53.48), ve složení V. Babyncová, M. Šebestová D. Hejdová a A. Králová. Škoda poslední předávky…..mohla být medaile.
Výborné výkony a osobní rekordy v dorosteneckých kategoriích podali (i když děvčata jsou ještě žákyněmi) – Adéla Králová na 100m (12.99), Na 200m – Viky Babincová (28.03) a Monika Šebestová (28.59), Dan Vaidiš (23.47) a Václav Zýka (24.56), na 400m D.Vaidiš (51.25) a V.Zýka (53.99).
Tuto sobotu bude o individuální medaile bojovat žactvo a trenéři Unionu věří, že medailová žeň bude daleko větší.