mistrovství Karlovarského kraje v přespolním běhu – Ostrov 12.11.2016

tréninky v tělocvičnách – listopad 2016 – březen 2017
6.3.2017
Mikulášská hala – Praha Stromovka 3.12.2016
6.8.2016
Vše

mistrovství Karlovarského kraje v přespolním běhu – Ostrov 12.11.2016

Sedm krajských atletických medailí z mistrovství v přespolním běhu.Třikrát zlato, dvakrát stříbro a dvakrát bronz – to je skvělá bilance atletů Chebského Unionu na mistrovství Karlovarského kraje v přespolním běhu, které proběhlo o minulém víkendu v Ostrově.
Hned první dva závody přinesly velkou radost mezi trenéry Unionu. Michal Ševčenko si poradil se všemi soupeři v kategorii nejmladšího předžactva a David Vojíř v mladším předžactvu si dokonce porazil všech 35 soupeřů a jasně zvítězil! Výborně běžel i šestý Albert Plevný a jedenáctý Daniel Nikonov.
Zuzana Študlarová ve starších předžákyních předvedla v závěru skvělý finiš, ale přesto to nestačilo na její „osudovou“ soupeřku Elišku Kučerovou z karlovarského Triatletu, ale i tak je druhé místo vynikající. Osmá doběhla Linda Ubryová. Jejich kolega Jan Šveňha, ve stejné kategorii skončil bramborový, tedy čtvrtý.
V mladších žákyních si druhým místem pojistila Monika Šebestová nominaci do krajského týmu na mezikrajové utkání v Praze začátkem prosince. Vít Študlar si svým ,,profesorským“ během zase nedoběhl pro medaili a skončil těsně (čtvrtý) pod stupni vítězů.
Velká paráda byl závod starších žáků v podání Daniela Vaidiše, který si pohrál se soupeři jako kočka s myší. Jasné vítězství Vaidiše ještě podtrhl třetím místem Stanislav Sztrapek a šestým Jan Šebo.
Mezi dorostenci se odehrálo „klubové“ mistrovství Unionu mezi Vítkem Fialou (šestý), Petrem Pincem (sedmý) a Michalem Brychem (osmý).
Závěrečnou sedmou medaili získal mezi juniory Nguyen Gia Huy a tak s umístěním chebských atletů byla mezi trenéry velká spokojenost.
Vedení klubu nominovalo čtyři běžce (Moniku Šebestovou, Daniela Vaidiše, Stanislava Sztrapka a Jana Šeba), kteří budou reprezentovat klub, v závěru tohoto týdne v Praze, na republikovém mistrovství v přespolním běhu. Držíme palce.
jakviz. foto naše externí fotogalerie www.atletikacheb.rajce.idnes.cz